The wishlist name can't be left blank

Zestaw drewnianych magnesów Na farmie 30 elementów MP33482 Mudpuppy

Dostępny
Indeks
740961
Cena
Cena 74,00 zł
- +

Opis

Zestaw drewnianych magnesów Na farmie 30 elementów MP33482 Mudpuppy

 

Dane produktu:

Zestaw drewnianych magnesów Na farmie amerykańskiej marki MUDPUPPY to godziny wspaniałej zabawy w poznawanie zwierząt hodowlanych i życia na wsi oraz ozdabianie wybranych magnetycznych lub metalowych powierzchni.

Zestaw zawiera 30 kolorowych magnesów z drewna, które przedstawiają m. in. farmera, traktor, siano czy koguta.

Projekt stworzyła grupa grafików, znana jako Barn Eyes™. Zestaw zapakowany jest w pudełko, które przypomina kształtem karton mleka. Jest ono zapinane na zatrzask, oryginalne i estetycznie wykonane. Idealnie nadaje się na prezent.

Zabawki magnetyczne to interesujący pomysł na pobudzanie dziecięcej wyobraźni i rozwój jego sprawności manualnej. MUDPUPPY dba o to, by wielkość magnesów była odpowiednia dla wieku dziecka, a zestawy – kompaktowe, o ciekawej tematyce i szerokich możliwościach zastosowań.

 

Amerykańska marka zabawek edukacyjnych MUDPUPPY powstała w 1992 roku. Dziś jest znana na całym świecie i cieszy się powszechnym zaufaniem rodziców. Skupia się na tworzeniu produktów, zachęcających dzieci do twórczej aktywności, a przy tym wspierających ich rozwój i stymulujących wyobraźnię. Oferta marki to głównie puzzle, gry, układanki oraz zestawy kreatywne, w tym tematyczne komplety magnesów czy naklejek.

Projekty MUDPUPPY inspirowane są sztuką, m. in. ilustracją dla dzieci. Marka stale współpracuje ze współczesnymi artystami, a jej produkty są wciąż nagradzane za kreatywność, użyteczność i innowacyjność.

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 740961
  • Producent Mudpuppy
  • Wiek Dla przedszkolaków (+3 lata)
  • Symbol MP33482
  • EAN 9780735333482

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Zestaw drewnianych magnesów Na farmie 30 elementów MP33482 Mudpuppy