The wishlist name can't be left blank

Drewniana rozkładana Szkoła z 3 figurkami i akcesoriami 83422 Lilliputiens

Dostępny
Indeks
750299
Cena
Cena 272,00 zł
- +

Opis

Drewniana rozkładana Szkoła z 3 figurkami i akcesoriami 83422 Lilliputiens

 

Dane produktu:

Drewniany domek Szkoła belgijskiej marki Lilliputiens to niebanalna wielofunkcyjna zabawka, angażująca na wiele godzin jako wspaniałe źródło rozrywki i nauki dla ciekawskich maluszków.

W skład zestawu oprócz drewnianego budynku szkoły z otwieranym filcowym dachem znajdują się 3 drewniane figurki – 2 uczniów: Sarenka Stella i Smok Joe oraz 1 nauczycielka: Lisiczka Alice.

Każdy z uczniów ma zdejmowany (na rzep) filcowy plecak i zeszyt.

Wewnątrz szkoły jest drewniany stół i tabliczka z dwoma bolcami, na której można umieszczać dołączone do zestawu kartonowe plansze, m.in. mapę świata czy ilustrację obrazującą pory roku. Nad nimi znajduje się metalowy dzwoneczek.

Na ścianach namalowane są półki z zabawkami, a na podłodze – uliczki do zabawy i miejsca do leżakowania.

Na jednej z dłuższych bocznych ścian umieszczone są metalowe drążki – na górnym jest 5 koralików do przesuwania, które mogą pełnić funkcję liczydła, na drugim – 3 drewniane dwustronne klocki z obrazkami, które można obracać i układać w sekwencje.

Druga dłuższa ściana jest wyjmowana i stanowi szkolny plac zabaw z ogródkiem warzywnym, grą w klasy oraz twistera.

W przedniej ścianie umieszczone są drzwi oraz otwór na listy, a na górze – zegar z ruchomymi wskazówkami i ilustracjami czynności, charakterystycznych dla danej pory dnia. Na tylnej ścianie znajduje się szatnia z wieszaczkami na plecaki oraz namalowane wejście do toalety.

Zabawka jest solidnie wykonana i bezpieczna. Zaskakuje i pobudza dziecięcą wyobraźnię, zachęca do snucia opowieści, odgrywania ról i odtwarzania sytuacji, znanych maluchowi z codziennego życia lub takich, z którymi warto się zawczasu oswoić.

Rozwija koordynację ręka-oko oraz małą motorykę (chwytanie, przesuwanie, zamykanie, otwieranie), aktywizuje zmysł wzroku, dotyku i słuchu, uczy rozpoznawania emocji, zachowań w szkolnych relacjach i rytuałów, związanych z dniem nauki.

Idealnie nadaje się na prezent.

Można myć wyłącznie powierzchniowo.

Drewniane zabawki Lilliputiens są perfekcyjnie wykończone i pomalowane bezpiecznymi farbami wodnymi. Kolorami i tematyką odpowiadają dotychczasowym kolekcjom marki, ale oferują nowe możliwości wspierania potrzeb poznawczych i rozwojowych dzieci, w tym małej motoryki i doznań sensorycznych. Ich piękny design ma istotny wpływ na kształtowanie się u malca poczucia estetyki.

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 750299
  • Producent Lilliputiens
  • Wiek Dla przedszkolaków (+3 lata)
  • Symbol 83422
  • EAN 5414834834222
  • Wymiary produktu 24,5x18x21,5 cm

Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani użytkownicy, którzy dokonali zakupu mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto