The wishlist name can't be left blank

Ania z Zielonego Wzgórza z opracowaniem

Lucy Maud Montgomery
Niedostępny
Indeks
711982
Twój rabat 21% (3,55 zł)
Cena
Cena 13,25 zł 16,80 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 16,80 zł

Opis

Ania z Zielonego Wzgórza z opracowaniem, Lucy Maud Montgomery, Wydawnictwo Greg, 2017

 

Wydanie Ani z Zielonego Wzgórza kompletne bez skrótów i cięć w treści. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - „pewniak na teście”, czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na klasówkach. Zawiera bardzo szczegółowe streszczenie oraz drugie skrócone, ułatwiające szybkie przygotowanie się przed lekcją. Opracowanie zawiera plan wydarzeń, wnikliwie wyjaśnioną problematykę oraz szerokie charakterystyki bohaterów.

 

Pewna niespodziewana pomyłka na zawsze zmienia życie małej sierotki...

Poznajcie Anię Shirley, rudowłosą dziewczynkę o nieskrępowanej wyobraźni, która mieszka na farmie zwanej Zielonym Wzgórzem, w kanadyjskim miasteczku Avonlea. Ania ma niesamowity talent do wpadania w kłopoty i ciągle przydarza jej się coś zdumiewającego- potrafi nawet ufarbować sobie włosy na zielono! Ma jednak dobre i wrażliwe serce, dlatego szybko zdobywa miłość wszystkich wokół.

Znana na całym świecie powieść o jej przygodach to ciepła, pełna optymizmu historia, od której wprost nie sposób się oderwać! Polecamy nie tylko dziewczynkom!

Dzięki pełnemu opracowaniu zawartemu w tym wydaniu lektura będzie przyjemniejsza, a lekcje polskiego staną się proste i zrozumiałe.

 

Przekład: Magdalena Skrabek
Ilustracje: Oliwia Gajda

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 711982
  • Wydawnictwo GREG
  • EAN 9788375174700
  • Ilość stron 352
  • Rodzaj produktu Czytanka/Lektura
  • Rok wydania 2019
  • Oprawa miękka
  • Wymiary 14,5x20,5 cm

Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani użytkownicy, którzy dokonali zakupu mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto