Angielski dla ucznia 6-9 lat Kapitan Nauka

Dostępny
Indeks
717776
Twój rabat 13% (3,00 zł)
Cena
Cena 20,19 zł 23,19 zł
- +

Opis

Angielski dla ucznia 6-9 lat Zagadki łamigłówki Kapitan Nauka

 

 

Dane produktu:

Angielski dla ucznia to niezwykły zestaw zagadek i łamigłówek przeznaczony dla dzieci w wieku 6-9 lat, z którym najmłodsi mogą poznawać język angielski w przyjaznej formie, podczas wciągającej zabawy. Różnorodność zadań zawartych w kolorowej książeczce i spiętym śrubką pliku zagadek obrazkowych sprawi, że nauka stanie się przyjemnością.

W kolorowej książeczce (24 strony) dziecko znajdzie różnorodne ćwiczenia, takie jak rebusy, wykreślanki i historyjki obrazkowe. Poziom i tematykę zadań dostosowano do wieku i zainteresowań najmłodszych. Zapamiętanie słówek ułatwi słowniczek wszystkich wyrazów.

104 różnorodne zagadki obrazkowe z zabawnymi ilustracjami dostarczą wiele zabawy, a przy tym będą okazją do poznania i utrwalenia słownictwa w kontekście. Rozwiązania umieszczone na odwrocie kart umożliwiają samodzielne rozwiązywania zagadek lub zaproszenie do wspólnej zabawy rodzeństwo, znajomych czy opiekunów. Oryginalne ilustracje ułatwiają zapamiętywanie, a dzięki wygodnemu formatowi zagadki można zabrać ze sobą w podróż czy na spacer.

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 717776
  • Producent Kapitan Nauka
  • EAN 9788377889831
  • Ilość stron 24

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Angielski dla ucznia 6-9 lat Kapitan Nauka