The wishlist name can't be left blank

Album pierwszego roku

Dostępny
Indeks
723280
Twój rabat 22% (7,75 zł)
Cena
Cena 27,25 zł 35,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 35,00 zł
- +

Opis

Album pierwszego roku, Opera tech, 2016

 

Radosne chwile spędzone razem z dzieckiem są niezwykle cenne, ale zarazem ulotne. Aby z nich zostało jak najwięcej proponujemy nasz Album Pierwszego Roku.

Jest to jedyna w swoim rodzaju księga na pamiątkowe wpisy oraz zdjęcia. Kolorowa i bajeczna szata graficzna będzie stanowić idealne tło dla zdjęć Maluszka, a specjalnie przygotowane miejsca na wpisy rodziców ułatwią zapisywanie najważniejszych i najbardziej przyjemnych chwil spędzonych z dzieckiem. Album jest przygotowany tak, aby dokumentował i upamiętniał cały pierwszy rok z jego życia.

Oprócz tego w Albumie znajduje się miejsce na umieszczenie pamiątkowego pukla włosków oraz opaskę ze szpitala. Dodatkowo w Albumie jest specjalne miejsce przeznaczone na odcisk rączki i stopy dziecka, które będą przypominały o wszystkich szczęśliwych chwilach spędzonych z Maluchem. Album Pierwszego Roku to wyjątkowa księga, która z pewnością stanowić będzie wzruszającą pamiątkę dla całej rodziny. Jest ona także doskonałym prezentem dla rodziców dziecka, jak i dla niego samego.

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 723280
  • Wydawnictwo Opera tech
  • EAN 9788393449606
  • Ilość stron 45
  • Rok wydania 2016
  • Oprawa pudełko

Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani użytkownicy, którzy dokonali zakupu mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto