The wishlist name can't be left blank

ABC Fendt Owocowy traktor z przyczepką 30 cm 204115010 Dickie Toys

Dostępny
Indeks
755218
Twój rabat 13% (11,10 zł)
Cena
Cena 75,85 zł 86,95 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 86,95 zł
- +

Opis

ABC Fendt Owocowy traktor z przyczepką 30 cm 204115010 Dickie Toys

 

Dane produktu:

Nadjeżdża duży traktor ABC dla dzieci, ma odłączaną przyczepą, przeniesie najmłodszych do świata rolników i pomoże zebrać pierwsze żniwa.

Owoce na przyczepie wydają dźwięki grzechotek, dzięki którym zabawa gruszką, jabłkiem i ananasem będzie jeszcze przyjemniejsza.

Wystarczy krótkie naciśnięcie przycisku, aby zapaliły się lampki ostrzegawcze ciągnika i jednocześnie słychać ekscytujący dźwięk silnika maszyny.

Pojazd dla chłopców i dziewczynek od 12 miesięcy z wolnobiegiem ułatwiającym prowadzenie, dołączona jest zdejmowana skrzynka na owoce z uchwytem do przenoszenia, działa na baterie 2x 1,5V R03 dołączone

Wszystkie części pojazdów ABC są przeznaczone dla małych dzieci i są dostosowane do potrzeb najmłodszych dzieci, są bezpieczne – nie zawierają małych części, które można połknąć, ponadto kształty są zaokrąglone, aby dzieci mogły się nimi bezpiecznie bawić.


ABC Freddy Fruit na licencji Fendt wspiera maluszki w rozwijaniu umiejętności przyczynowo-skutkowych. Manipulowanie ruchomymi elementami ciągnika, takimi jak naciskanie przycisków odłączanie przyczepki, pozwala dzieciom dostrzec, jak ich działania wpływają na zachowanie zabawki, co stymuluję dziecięcą spostrzegawczość.

Życie i praca na farmie w równym stopniu fascynuje dzieci wszystkich pokoleń. Duże traktory zwożące plony podczas żniw fascynują chłopców i dziewczynki, którzy uwielbiają odtwarzać życie na farmie.

Pojazd jest idealnie dopasowany do wielkości dłoni małego dziecka, łatwo go chwycić i przesuwać po podłodze, dzięki mechanizmowi wolnego biegu.

Zabawkowy ciągnik ABC Freddy Fruit Fendt dzięki dużym oczom i przyjaznemu uśmiechowi szybko stanie się nową ulubioną zabawką Twojego dziecka. Połączenie uroczego designu z subtelnymi efektami dźwiękowymi i świetlnymi zapewnia wciągającą zabawę.

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 755218
  • EAN 4006333086755
  • Symbol 204115010
  • Producent Dickie Toys
  • Długość pojazdu 30 cm
  • Wiek Dla najmłodszych (+12 mies.)
  • Wymiary opakowania 11,5x34x12,5 cm
  • Zasilanie 2x bateria AAA (w zestawie)

Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani użytkownicy, którzy dokonali zakupu mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto