The wishlist name can't be left blank

Gra edukacyjna Domino - Kolory Kapitan Nauka

Dostępny
Indeks
748242
Twój rabat 20% (5,40 zł)
Cena
Cena 22,20 zł 27,60 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 27,60 zł
- +

Opis

Gra edukacyjna Domino - Kolory Kapitan Nauka

 

Dane produktu:

Trenuj z dzieckiem rozpoznawanie kolorów! Jakiego koloru jest miś? Co jeszcze jest czerwone jak róża?

Domino Kolory to pierwsza gra logiczna dla przedszkolaków. Zadaniem najmłodszych jest dopasowywanie do siebie kafelków i ułożenie ich tak, aby jak najszybciej wykorzystać wszystkie elementy.

Domino to aż dwa sposoby na zabawę: łączcie w pary takie same obiekty w identycznych kolorach np. brązowy miś – brązowy miś lub w trudniejszym wariancie: elementy w tych samych kolorach, ale o innych kształtach np. czarny kot – czarny nietoperz. Dzięki temu gracze koncentrują się wyłącznie na nauce i rozpoznawaniu kolorów.

Podczas gry w Domino, dzieci nie tylko świetnie się bawią, ale również trenują spostrzeganie wzrokowe, koncentrację i motorykę małą oraz ćwiczą myślenie logiczne. Układanką można bawić się samodzielnie lub z innymi graczami: rodzicami, rówieśnikami lub rodzeństwem.

Kolorowe ilustracje Ewy Iwaniuk przyciągają wzrok maluszka i angażują go do wesołej zabawy. Wszystkie elementy zostały wykonane z grubej tektury, co gwarantuje bezpieczną zabawę oraz wytrzymałość podczas wielu intensywnych rozgrywek.

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 748242
  • Producent Kapitan Nauka
  • Wiek Dla przedszkolaków (+3 lata)
  • EAN 5903699821657
  • Ilość elementów 24

Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani użytkownicy, którzy dokonali zakupu mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto