The wishlist name can't be left blank

Eduterapeutica. Zestaw Umiem czytać, pisać, liczyć Multi

Eduterapeutica
Niedostępny
Indeks
SE3520
Cena
Cena 899,90 zł

Opis

Umiem czytać, pisać i liczyć  - komplet

 

Dane produktu:

Zestaw kart pracy oraz interaktywnych ćwiczeń wspomagających rozwój kluczowych kompetencji uczniów w edukacji wczesnoszkolnej: ·         do zajęć korekcyjno-kompensacyjnych i wyrównawczych w klasach 1-3 ·         do zajęć ogólnych w klasach 1. Zestawy kart pracy oraz interaktywnych ćwiczeń: ·         świetnie sprawdzają się przy pracy z uczniami o podwyższonym ryzyku dysleksji, dysortografii i dyskalkulii; ·         doskonale wspomagają pracę korekcyjną z dziećmi, które natrafiły na problemy o podłożu wychowawczym lub emocjonalnym; ·         są przeznaczone do pracy z wszystkimi dziećmi, aby dobrze nauczyły się czytania, pisania, liczenia.   Materiały są zgodne z podstawą programową, przewidziane do realizacji w ciągu całego roku szkolnego: ·         ćwiczenia interaktywne - do zastosowania na komputerach i tablicach interaktywnych; ·         karty - do samodzielnej pracy uczniów.  

Umiem czytać

Zestaw kart pracy oraz interaktywnych ćwiczeń

 

Ćwiczenia wspierają następujące funkcje poznawcze niezbędne dla rozwoju umiejętności czytelnego i poprawnego czytania: ·         koncentracja uwagi, pamięć wzrokowa i słuchowa, rozwijanie funkcji wzrokowych: analizy i syntezy, rozwijanie funkcji językowych, ·         sylabizowanie i budowanie zdań. Zestaw zawiera: ·         33 interaktywne ćwiczenia klasowe lub indywidualne, 7 interaktywnych gier i zabaw klasowych, ·         70 kart pracy które pozwalają na utrwalenie materiału z ćwiczeń interaktywnych. W zestawie są czarno-białe karty - wzorce do kopiowania. Można je również samodzielnie wydrukować w kolorze lub czarno-białe, 30 wydrukowanych dyplomów, dostępnych również w programie.  

Umiem pisać

Zestaw kart pracy oraz interaktywnych ćwiczeń

 

Ćwiczenia wspierają następujące funkcje poznawcze niezbędne dla rozwoju umiejętności czytelnego i poprawnego pisania: ·         koncentracja uwagi, pamięć wzrokowa i słuchowa, rozwijanie funkcji językowych, umiejętności grafomotoryczne, reguły ortograficzne. Zestaw zawiera: ·         94 interaktywne ćwiczenia klasowe lub indywidualne, 6 interaktywnych gier i zabaw klasowych, 120 kart pracy które pozwalają na utrwalenie materiału z ćwiczeń interaktywnych. W zestawie są czarno-białe karty - wzorce do kopiowania. Można je również samodzielnie wydrukować w kolorze lub czarno-białe, 30 wydrukowanych dyplomów, dostępnych również w programie.  

Umiem liczyć

Zestaw kart pracy oraz interaktywnych ćwiczeń

 

Ćwiczenia wspierają funkcje niezbędne dla rozwoju zdolności liczenia i rozwiązywania zadań matematycznych: ·         syntezę i analizę wzrokową, myślenie przyczyno-skutkowe, orientację w przestrzeni, spostrzegawczość i koncentrację uwagi, rozpoznawanie kształtów, cyfr oraz znaków matematycznych, myślenie operacyjne, w tym: porównywanie, segregowanie, dodawanie, odejmowanie i działania odwrotne, pamięć, ·         umiejętności grafomotoryczne aż do pisania cyfr, liczb i zapisywania działań matematycznych. Zestaw zawiera: ·         129 interaktywne ćwiczenia klasowe lub indywidualne 11 interaktywnych gier i zabaw klasowych, 150 kart pracy które pozwalają na utrwalenie materiału z ćwiczeń interaktywnych. W zestawie są czarno-białe karty - wzorce do kopiowania. Można je również samodzielnie wydrukować w kolorze lub czarno-białe, 30 wydrukowanych dyplomów, dostępnych również w programie.

Galeria

Szczegóły

  • Indeks SE3520
  • Producent EI System
  • Seria Eduterapeutica

Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani użytkownicy, którzy dokonali zakupu mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto