The wishlist name can't be left blank

PUS Od kropki do kodu 1. Ćwiczenia wprowadzające do kodowania

Teresa Smoleń
Dostępny
Indeks
719671
Cena
Cena 15,90 zł
- +

Opis

PUS Od kropki do kodu 1. Ćwiczenia wprowadzające do kodowania

 

Dane produktu:

Od kropki do kodu 1 to nowa książeczka PUS. Ta książeczka jest świetną propozycją dla dzieci w wieku 6-8 lat, lubiących łamigłówki i chętnie rozwiązujących zadania, w których zachodzą reguły i analogie. Tego typu zadania pozwalają bowiem na ciekawe wprowadzenie dzieci w zagadnienia związane z programowaniem.

Zawarte w tej książeczce ćwiczenia utrwalają kierunki, wprowadzają w świat sekwencji oraz pozwalają na zapoznanie się z układem współrzędnych. Wszystko to dzieje się poprzez ciekawe zabawy z kolorami i strzałkami.

Kodowanie i elementy programowania obecnie w szerokim zakresie włączane są w codzienną edukację szkolną, a nawet przedszkolną. Zaproponowane w książeczce Od kropki do kodu 1 uniwersalne zadania mogą być ciekawym materiałem uzupełniającym zajęcia z tego zakresu. Mogą także stanowić inspirację dla nauczyciela.

Od kropki do kodu 1 to taki tytuł w serii PUS, który doskonale nadaje się do pracy i zabawy w domu. Ze względu na konieczność przeliczania, odnajdywania się w przestrzeni i określania kierunków przy rozwiązywaniu zadań, a tym samym jednoczesne ćwiczenie uważności, spostrzegawczości i logicznego myślenia, jest interesującą propozycją również w biblioteczce terapeuty.

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 719671
  • Wydawnictwo Epideixis
  • Seria PUS
  • EAN 9788375141771
  • Ilość stron 24
  • Wymiary 26x14 cm

Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto