The wishlist name can't be left blank

PUS Liczę w pamięci 4

Autor: Dorota Cudnik
Dorota Cudnik
Dostępny
Indeks
702182
Cena
Cena 15,90 zł
- +

Opis

PUS Liczę w pamięci 4

 

Dane produktu:

Liczę w pamięci 4. Mnożenie i dzielenie w zakresie 100 to czwarta książeczka z serii PUS pt. „Liczę w pamięci”. Seria została przygotowana z myślą o dzieciach w wieku wczesnoszkolnym, a nawet młodszych, wykazujących uzdolnienia matematyczne. 

Książeczki z serii „Liczę w pamięci” 

to bogaty zbiór zadań dotyczących czterech podstawowych działań arytmetycznych, które dzięki swojej przystępnej i zabawowej formie służą poznawaniu podstaw techniki rachunkowej, utrwaleniu pojęcia liczby oraz doskonaleniu umiejętności symbolicznego zapisu działań.

Rozwiązywanie zadań w zabawach z PUS-em nie służy pamięciowemu opanowaniu umiejętności liczenia. Jest raczej propozycją aktywnej nauki, opartej na kształceniu zdolności formułowania wniosków i samodzielnego dochodzeniu do wyniku działania. Taki model uczenia się sprzyja stymulowaniu uzdolnień matematycznych u dzieci i wzmacnia ich odporność emocjonalną, potrzebną przy pokonywaniu trudności w przyswajaniu abstrakcyjnego materiału.

Przy rozwiązywaniu zadań zawartych w książeczce Liczę w pamięci 4. Mnożenie i dzielenie w zakresie 100 przydatne mogą być liczmany drewniane lub Piramida matematyczna M2. 

Zeszyt Liczę w pamięci 4. Mnożenie i dzielenie w zakresie 100, podobnie jak pozostałe książeczki tej serii, może być w powodzeniem wykorzystywany na lekcjach w szkole, a także na zajęciach wyrównawczych i w trakcie terapii pedagogicznej. Przyda się również w samodzielnej nauce w domu. 

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 702182
  • Wydawnictwo Epideixis
  • Autor Dorota Cudnik
  • Seria PUS
  • EAN 9788375141344
  • Ilość stron 32
  • Wymiary 17x23,5 cm

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: PUS Liczę w pamięci 4