The wishlist name can't be left blank

PUS Liczę w pamięci 2

Autor: Dorota Cudnik
Dorota Cudnik
Dostępny
Indeks
702180
Cena
Cena 15,90 zł
- +

Opis

PUS Liczę w pamięci 2

 

Dane produktu:

Liczę w pamięci 2. Dodawanie i odejmowanie w zakresie 20 to druga z serii 5 książeczek PUS pt. „Liczę w pamięci”. Seria opracowana została z myślą o dzieciach będących w młodszych klasach szkoły podstawowej. 

Książeczki „Liczę w pamięci” 

to bogaty zbiór zadań dotyczących czterech podstawowych działań arytmetycznych, które dzięki swojej przystępnej i zabawowej formie służą poznawaniu podstaw techniki rachunkowej, utrwaleniu pojęcia liczby oraz doskonaleniu umiejętności symbolicznego zapisu działań.

Rozwiązywanie zadań w zabawie z PUS-em nie służy pamięciowemu opanowaniu umiejętności liczenia. Jest raczej propozycją aktywnej nauki, opartej na kształceniu zdolności formułowania wniosków i samodzielnego dochodzeniu do wyniku działania. Taki model uczenia się sprzyja stymulowaniu uzdolnień matematycznych u dzieci i wzmacnia ich odporność emocjonalną, potrzebną przy pokonywaniu trudności w przyswajaniu abstrakcyjnego materiału.

Przy rozwiązywaniu zadań z książeczki Liczę w pamięci 2. Dodawanie i odejmowanie w zakresie 20 przydatne mogą być Korale matematyczne 20 i / lub liczmany drewniane. 

Liczę w pamięci 2. Dodawanie i odejmowanie w zakresie 20 podobnie, jak pozostałe części tej serii, może być z powodzeniem wykorzystywana na lekcjach w szkole. Może przydać się również w trakcie samodzielnej nauki w domu. 

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 702180
  • Wydawnictwo Epideixis
  • Autor Dorota Cudnik
  • Seria PUS
  • EAN 9788375141146
  • Ilość stron 32
  • Wymiary 17x23,5 cm

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: PUS Liczę w pamięci 2