The wishlist name can't be left blank

PUS Liczę w pamięci 1

Autor: Dorota Cudnik
Dorota Cudnik
Dostępny
Indeks
702179
Cena
Cena 15,90 zł
- +

Opis

PUS Liczę w pamięci 1

 

Dane produktu:

Liczę w pamięci 1. Dodawanie i odejmowanie w zakresie 12 to pierwsza z serii 5 książeczek pt. „Liczę w pamięci”. Seria opracowana została z myślą o dzieciach będących w młodszych klasach szkoły podstawowej.

Książeczki Liczę w pamięci

to bogaty zbiór zadań dotyczących czterech podstawowych działań arytmetycznych. Dzięki swojej przystępnej i zabawowej formie służą poznawaniu podstaw techniki rachunkowej, utrwaleniu pojęcia liczby oraz doskonaleniu umiejętności symbolicznego zapisu działań matematycznych. Rozwiązywanie zadań w zabawie z PUS-em nie służy pamięciowemu opanowaniu umiejętności liczenia. Jest raczej propozycją aktywnej nauki, opartej na kształceniu zdolności formułowania wniosków i samodzielnego dochodzeniu do wyniku działania. Taki model uczenia się sprzyja stymulowaniu uzdolnień matematycznych u dzieci i wzmacnia ich odporność emocjonalną, potrzebną przy pokonywaniu trudności w przyswajaniu abstrakcyjnego materiału.

Pomocą i uzupełnieniem w doskonaleniu technik dodawania i odejmowania w zakresie 12 są Korale Matematyczne 20, liczmany drewniane oraz Trójkąt matematyczny wraz z zestawem kart z zadaniami.

Liczę w pamięci 1. Dodawanie i odejmowanie w zakresie 12,

podobnie jak pozostałe książeczki tej serii, mogą być z powodzeniem wykorzystywane na lekcjach w szkole, ale także na zajęciach wyrównawczych i w trakcie nauki w domu.

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 702179
  • Wydawnictwo Epideixis
  • Autor Dorota Cudnik
  • Seria PUS
  • EAN 9788375141214
  • Ilość stron 32
  • Wymiary 17x23,5 cm

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: PUS Liczę w pamięci 1