The wishlist name can't be left blank

PUS Liczę w pamięci 3

Autor: Dorota Cudnik
Dorota Cudnik
Dostępny
Indeks
702181
Cena
Cena 15,90 zł
- +

Opis

PUS Liczę w pamięci 3

 

Dane produktu:

Liczę w pamięci 3. Dodawanie i odejmowanie w zakresie 100 to 3. książeczka z serii PUS pt. „Liczę w pamięci”. Seria została przygotowana z myślą o dzieciach w wieku wczesnoszkolnym, a nawet młodszych, wykazujących szczególne uzdolnienia matematyczne.
  
Książeczki z serii „Liczę w pamięci” to bogaty zbiór zadań dotyczących czterech podstawowych działań arytmetycznych, które dzięki swojej przystępnej i zabawowej formie służą poznawaniu podstaw techniki rachunkowej, utrwaleniu pojęcia liczby oraz doskonaleniu umiejętności symbolicznego zapisu działań.
 
Rozwiązywanie zadań w zabawach z PUS-em nie służy pamięciowemu opanowaniu umiejętności liczenia. Jest raczej propozycją aktywnej nauki, opartej na kształceniu zdolności formułowania wniosków i samodzielnemu dochodzeniu do wyniku działania.
 
Taki model uczenia się sprzyja stymulowaniu uzdolnień matematycznych u dzieci i wzmacnia ich odporność emocjonalną, potrzebną przy pokonywaniu trudności w przyswajaniu abstrakcyjnego materiału.
 
Przy rozwiązywaniu zadań zawartych w książeczce Liczę w pamięci 3. Dodawanie i odejmowanie w zakresie 100 przydatne mogą być Korale matematyczne 100, liczmany drewniane lub Piramida matematyczna M1.
 
Zeszyt Liczę w pamięci 3. Dodawanie i odejmowanie w zakresie 100 podobnie, jak inne książeczki tej serii, z powodzeniem może być wykorzystywany na lekcjach w szkole. Może przydać się także na zajęciach wyrównawczych bądź na zajęciach prowadzonych w ramach terapii pedagogicznej.
 

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 702181
  • Wydawnictwo Epideixis
  • Autor Dorota Cudnik
  • Seria PUS
  • EAN 9788375141818
  • Ilość stron 32
  • Wymiary 17x23,5 cm

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: PUS Liczę w pamięci 3