The wishlist name can't be left blank

PUS Gramatyka na wesoło 1

Autor: Dorota Pyrgies
Dorota Pyrgies
Dostępny
Indeks
702167
Cena
Cena 15,90 zł
- +

Opis

PUS Gramatyka na wesoło 1

 

Dane produktu:

Gramatyka na wesoło 1 – książeczka PUS, która jest próbą nowego spojrzenia na zagadnienia gramatyki języka polskiego. Dziecko nie znajdzie w niej, jak w podręczniku, odpowiedzi na wszystkie pytania związane z gramatyką języka polskiego, ale ułatwi mu ona zrozumienie niektórych problemów gramatycznych.

Zalety książeczki

Książeczka Gramatyka na wesoło 1 w sposób przystępny i przejrzysty ujmuje trudne dla dziecka zagadnienia i przekształca żmudną naukę pisowni wyrazów w sprawdzoną i lubianą zabawę z PUS-em.

Zaproponowane w książeczce ćwiczenia znacznie poszerzają wiedzę dziecka o poznanych częściach mowy i ich związkach wyrazowych. Dają możliwość praktycznego zastosowania:

- wyrazów bliskoznacznych,

- wyrazów przeciwstawnych,

- zdrobnień,

- różnych form rzeczownika, przymiotnika, liczebnika i czasownika.

Zróżnicowana forma ćwiczeń i ciekawa szata graficzna skutecznie przyciągają uwagę dziecka. Dzięki tej zabawie będzie mogło ono nie tylko sprawdzić prawidłowość rozwiązania, lecz także samodzielnie, bez czyjejkolwiek pomocy, poprawić ewentualne błędy i utrwalić znajomość poznanych zasad.

Książeczka Gramatyka na wesoło 1 może być wykorzystywana jako materiał wspomagający na lekcjach języka polskiego. Może być również stosowana na zajęciach wyrównawczych oraz w ramach terapii pedagogicznej.

 

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 702167
  • Wydawnictwo Epideixis
  • Autor Dorota Pyrgies
  • Seria PUS
  • EAN 9788375141870
  • Ilość stron 32
  • Wymiary 17x23,5 cm

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: PUS Gramatyka na wesoło 1