The wishlist name can't be left blank

PUS Crazy English 2

Autor: Dominika Pyrgies-Skowrońska
Dominika Pyrgies-Skowrońska
Dostępny
Indeks
702163
Cena
Cena 21,90 zł
- +

Opis

PUS Crazy English 2

 

Dane produktu:

Crazy English 2 to książeczka PUS opracowana z myślą o wszystkich, którzy dążą do poznania żywego języka angielskiego.

Zawarte w niej ćwiczenia poszerzają i utrwalają znajomość 200 angielskich idiomów.

Tematyczne pogrupowane, przedstawione zarówno w kontekście, jak i osobno oraz odpowiednio do nich dobrane, zabawne ilustracje sprawiają, że rozumienie idiomów i ich zapamiętywanie staje się łatwiejsze.

Znajomość idiomów i przysłów jest nieodzowna podczas nauki języka angielskiego, ponieważ są one istotnym elementem jego kultury. Nie trudno będzie zauważyć, że wiele angielskich idiomów jest analogicznych pod względem struktury i znaczenia do idiomów polskich. Są jednak też i takie, które różnią się niewielkimi, aczkolwiek istotnymi szczegółami.

Crazy English 2

to ciekawy materiał do wykorzystania na zajęciach dodatkowych i zajęciach szkolnych, kół języka angielskiego. Można korzystać z niego na kursach języka angielskiego dla dzieci, a także w trakcie samodzielnej nauki w domu.

 

Zabawa z PUS-ami polega na rozwiązywaniu zadań zawartych w książeczkach i jednoczesnym układaniu klocków w zestawie kontrolnym.

Po zakończeniu zadania dziecko samo sprawdza, czy odpowiedź ułożona z klocków jest poprawna i zgodna z wzorem kontrolnym pokazanym w książeczce przy rozwiązywanym zadaniu.

Zestaw Kontrolny PUS „rośnie razem z dzieckiem” i raz zakupiony, przez wiele lat służy do nauki i zabawy z wszystkimi książeczkami PUS.

Zestaw kontrolny nie jest dołączany do książeczek. Należy dokupić go osobno - nr indeksu SE0214.

W przypadku zagubienia się jakiegoś klocka/klocków z Zestawu Kontrolnego, można uzupełnić ich komplet dokupując klocki zapasowe - nr indeksu: 719558.

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 702163
  • Wydawnictwo Epideixis
  • Autor Dominika Pyrgies-Skowrońska
  • Seria PUS
  • EAN 9788375141719
  • Ilość stron 32
  • Wymiary 17x23,5 cm

Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani użytkownicy, którzy dokonali zakupu mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto