The wishlist name can't be left blank

PUS Co robi? Co robią? Czasownik 1

Autor: Halina Cybulska
Halina Cybulska
Dostępny
Indeks
702161
Cena
Cena 15,90 zł
- +

Opis

PUS Co robi? Co robią? Czasownik 1

 

Dane produktu:

Co robi? Co robią? Czasownik 1 jest częścią serii książeczek z zakresu gramatyki języka polskiego. Książeczka przeznaczona jest dla dzieci w klasach I-III.

Zawiera zabawy i ćwiczenia związane z kształtowaniem i utrwalaniem pojęcia czasownika i jego funkcji w języku polskim; dostarcza dzieciom okazji do obserwacji użycia czasownika w różnych kontekstach i sytuacjach, mówienia na poziomie wyrazów, związków wyrazowych, zdań i dłuższych wypowiedzi, doskonali umiejętności posługiwania się tą częścią mowy.

Stopniowanie trudności

Zawarty w książeczce Co robi? Co robią? Czasownik 1 materiał językowy uporządkowany został zgodnie z zasadą stopniowania trudności. Łączy zagadnienia gramatyki, frazeologii, stylistyki. Z powodzeniem może być wykorzystywany przez nauczyciela w kształceniu zintegrowanym do ćwiczeń w mówieniu i pisaniu oraz w doskonaleniu pracy własnej dziecka.

Aktywność i samodzielność dziecka

Różnorodność form ćwiczeń oraz ich zabawowy charakter uatrakcyjniają proces uczenia się opierając go na aktywności i samodzielności dziecka. Temu celowi służą też barwne, humorystyczne ilustracje uzupełniające i wzbogacające warstwę językową poszczególnych zadań. System Edukacji PUS daje możliwość pracy we własnym tempie i samodzielnego kontrolowania jej efektów, co ma bardzo duży wpływ na osiągane przez dziecko wyniki.

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 702161
  • Wydawnictwo Epideixis
  • Autor Halina Cybulska
  • Seria PUS
  • EAN 9788375141276
  • Ilość stron 32
  • Wymiary 17x23,5 cm

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: PUS Co robi? Co robią? Czasownik 1