The wishlist name can't be left blank

PUS ABC 3. Dwuznaki

Dorota Pyrgies
Dostępny
Indeks
719648
Cena
Cena 15,90 zł
- +

Produkty, które mogą Cię zainteresować

Opis

PUS ABC 3. Dwuznaki

 

Dane produktu:

ABC 3. Dwuznaki to książeczka PUS przygotowana z myślą o dzieciach w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

Książeczka ta obejmuje swoim zakresem dwuznaki. Skierowana jest do dzieci, które opanowały już podstawową znajomość alfabetu języka polskiego i rozpoczynają naukę głosek powstających w wyniku połączenia dwóch spółgłosek – dwuznaków.

Zawarty w książeczce ABC 3. Dwuznaki materiał ćwiczeniowy w przystępny sposób przybliża dzieciom trudne zagadnienia wymowy i pisowni dwuznaków. Pomaga zrozumieć różnicę pomiędzy brzmieniem głoski, a jej graficznym znakiem. Właściwie dobrane ćwiczenia i zabawy językowe, wzbogacone krótkimi zadaniami, służą utrwaleniu zagadnienia dwuznaków, wzbogacają słownictwo i ogólną wiedzę dzieci. Pozwalają ćwiczyć koncentrację i logiczne myślenie, uczą obserwowania i wyciągania wniosków.

Ciekawa i bogata szata graficzna skutecznie zachęca dzieci do nauki poprzez zabawę, a także umożliwia dodatkowe wykorzystanie jej do ćwiczeń fonetycznych.

Książeczki z trzyczęściowej serii ABC mogą być wykorzystywane podczas zajęć w przedszkolu i szkole, na świetlicy i w trakcie zabaw w domu. Mogą być też materiałem do ukierunkowanej pracy terapeutycznej w gabinetach logopedycznych i poradniach psychologicznych. Można stosować je w terapii pedagogicznej dzieci z ryzykiem dysleksji.

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 719648
  • Wydawnictwo Epideixis
  • Seria PUS
  • EAN 9788375141269
  • Ilustracje Iwona Rokicka-Wakuła
  • Ilość stron 32
  • Wymiary 17x23,5 cm

Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto