The wishlist name can't be left blank

Percepcja słuchowa. Książka + płyta CD

Autor: Katarzyna Sedivy,Marta Korendo
Marta Korendo, Katarzyna Sedivy
Niedostępny
Indeks
709740
Cena
Cena 75,00 zł

Opis

Percepcja słuchowa. Książka + płyta CD, Marta Korendo, Katarzyna Sedivy, Wydawnictwo Arson

     

Dane produktu:

„Percepcja słuchowa” to zestaw ćwiczeń przeznaczony dla osób mających trudności z odbiorem słuchowym języka (w tym z problemami rozwoju oraz uczących się języka polskiego jako obcego lub drugiego).

Zadania służą doskonaleniu słuchu fonemowego, przetwarzania informacji w porządku linearnym, rozumienia i zapamiętywania informacji werbalnych. Każdy rodzaj zaburzenia percepcji słuchowej wpływa negatywnie na rozumienie i używanie języka.

Proponowane ćwiczenia ułatwią uczniom rozumienie i zapamiętywanie wypowiedzi nauczyciela oraz poleceń. Wpłyną na jakość i tempo uczenia się– przyswajania nowych informacji; pomogą w rozumieniu informacji odbieranych w niekorzystnych dla percepcji warunkach, np. na tle innych, często niewerbalnych, dźwięków.

Zestaw zawiera płytę z nagranymi wypowiedziami. Do każdego zadania dołączone są przykładowe polecenia/pytania. Każdy nauczyciel/terapeuta powinien korzystać z nagrań, dostosowując ćwiczenia do potrzeb ucznia. W czasie pracy z materiałem można stosować słuchawki, choć ta forma ćwiczeń zalecana jest przede wszystkim w  przypadku dużych trudności z percepcją słuchową.

Zestaw zawiera:

- książeczkę czarno-białą w formacie A5

- płytę CD w formacie mp3

- twarde opakowanie.

Lektor: dr Alicja Kabała

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 709740
  • Wydawnictwo Arson
  • Autor Katarzyna Sedivy, Marta Korendo
  • EAN 9788361022398
  • Oprawa pudełko

Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani użytkownicy, którzy dokonali zakupu mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto