The wishlist name can't be left blank

Logico Primo. Olek i Ada B

Autor: Iwona Fabiszewska,Klaudia Wilk,Wiesława Żaba-Żabińska
Dostępny
Indeks
881496
Twój rabat 30% (3,60 zł)
Cena
Cena 8,40 zł 12,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 12,00 zł
- +

Produkty, które mogą Cię zainteresować.

Opis

Logico Primo. Olek i Ada B, Wydawnictwo MAC

 

Dla dzieci w wieku od 5 lat. 

 

Dane produktu:

Serie ćwiczeń Logico Primo przeznaczone są dla dzieci w wieku przedszkolnym. Przy współpracy wykwalifikowanych pedagogów opracowano materiał, który swoją tematyką oraz formą graficzną zachęca do zabawy i nauki. Na kolejnych kartach dzieci odkrywają sytuacje i postacie, z którymi mogą się identyfikować.

Logico Primo oferuje różne formy zabawy, dzięki którym uczy spostrzegawczości, posługiwania się liczbami i kolorami, orientacji przestrzennej, zdobywania wiedzy o świecie, dostrzegania logicznych związków przez przyporządkowywanie i analogie. Książeczki zostały tak skonstruowane, aby dziecko mogło bawić się samo lub z rówieśnikami oraz samodzielnie decydować o rodzaju i liczbie kart Logico.

Odwrotna strona każdej karty umożliwia samokontrolę i stanowi dodatkową pomoc oraz zachętę do malowania, wycinania, majsterkowania czy opowiadania historyjek. Dzięki temu zabawa z Primo jest pełna życia.

Logico może towarzyszyć dziecku nie tylko w przedszkolu lecz również w domu, podczas długiej jazdy samochodem, w poczekalni itd.

 

Książeczka LOGICO Olek i Ada. B przeznaczona przeznaczona jest dla dzieci w wieku pięciu lat. Ćwiczenia te dzieci mogą wykonywać nie tylko w przedszkolach, ale także w domach. Bohaterami książeczki są Olek i Ada – postacie znane z pakietu dla pięciolatków pod tym samym tytułem. Książeczka została tak skonstruowana, że po odczytaniu polecenia przez osobę dorosłą, dziecko może bawić się samo, ponieważ odwrotna strona każdej karty umożliwia mu samokontrolę i stanowi doskonałą pomoc w pokonywaniu trudności.

Ćwiczenia zawarte w książeczce wspomagają wszechstronny rozwój dziecka, rozwijają samodzielność, umiejętność liczenia. Dodatkowo rozwijają myślenie poprzez ćwiczenia umożliwiające analizowanie, porównywanie i klasyfikowanie.

Do kompletu należy dokupić ramkę Logico Primo nr indeksu 1080001: https://ksiegarnia-edukacyjna.pl/product-pol-2960-Ramka-Logico-Primo.html

 

Ramka Logico Primo

Jak to działa?

- wsuń książeczkę z wybranym zadaniem w plastikową ramkę

- zapoznaj się z poleceniem i przesuń kolorowe guziki na miejsce przy wybranym rozwiązaniu

- odwróć kartę na drugą stronę i porównaj ustawienie guzików z odpowiedziami

 

Galeria

Szczegóły

 • Indeks 881496
 • Wydawnictwo MAC Edukacja
 • Autor Iwona Fabiszewska, Klaudia Wilk, Wiesława Żaba-Żabińska
 • Seria Logico Primo
 • EAN 9788381084789
 • Ilość stron 32
 • Poziom nauczania Przedszkole
 • Rodzaj produktu Zeszyt Ćwiczeń
 • Rok wydania 2018
 • Grupa wiekowa 5-latki
 • Wymiary 16,5x23,5 cm

Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani użytkownicy, którzy dokonali zakupu mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto