The wishlist name can't be left blank

Klocki konstrukcyjne Edu Technix 420 elementów R.1433 Korbo

Dostępny
Indeks
720590
Cena
Cena 599,90 zł
- +

Opis

Klocki konstrukcyjne Edu Technix 420 elementów R.1433 Korbo

 

Dane produktu:

Klocki konstrukcyjne Korbo Edu Technix to propozycja dla dzieci od 5. roku życia.

Najmłodsi użytkownicy klocków będą mogli wykorzystywać wybrane elementy i powoli wprawiać się w konstruowaniu potencjalnie ruchomych budowli (konstrukcje można wprawić w ruch pod warunkiem właściwego połączenia elementów) - według załączonej instrukcji lub własnego pomysłu.

Starsze dzieci znajdą z pewnością zastosowanie dla wszystkich elementów nawet największego zestawu z tej serii (420 elementów), projektując i wznosząc zaawansowane konstrukcje, inspirowane załączoną instrukcją, rzeczywistymi sprzętami bądź urządzeniami lub całkowicie wymyślone, oryginalne budowle o rozmaitym przeznaczeniu.

Z klocków Edu Technix, technicznie rzecz ujmując - można zbudować niemal wszystko. Od ulubionych zwierzątek (pieska, kotka czy kaczki) i pojazdów mechanicznych (aut czy samolotów), przez konstrukcje inspirowane przedmiotami codziennego użytku (robotami kuchennymi, mikserami czy małymi wiatrakami), po duże budowle nawiązujące do zaawansowanych technologicznie elektrowni wiatrowych, imponujących wodospadów czy budowlanych żurawi.

Korbo Edu Technix będzie spełnieniem marzeń każdego małego konstruktora i konstruktorki, marzących o karierze inżynierskiej oraz tworzeniu użytecznych maszyn i urządzeń.

Klocki Edu Technix 420 to zestaw składający się z aż 420 elementów, które można łączyć w dowolny sposób, tworząc rozmaite konstrukcje - różnej wielkości i o różnym stopniu skomplikowania. Takim zestawem z satysfakcją będzie się bawiło zarówno jedno dziecko, jak i rodzeństwo czy niewielka grupa rówieśnicza. Klocki są zapakowane w duże, plastikowe, przenośne pudło z pokrywą, co zdecydowanie ułatwia ich przechowywanie i przenoszenie.

Zestaw Korbo Edu Technix 420 to aż 120 kół zębatych, czyli podstawowego elementu kloców Korbo, 190 różnego rodzaju łączników oraz aż 22 korbki i 20 podstawek. Ponadto w zestawie znajdziemy nowości: 8 dużych kół zębatych oraz podłużne elementy do łączenia, które umożliwią tworzenie jeszcze bardziej zaawansowanych, ruchomych konstrukcji. Kolorystyka zestawu przywodzi na myśl nowoczesny warsztat mechaniczny, w którym mogą powstawać zarówno standardowe elementy i urządzenia, jak i innowacyjne, dziecięce wynalazki.

Klocki konstrukcyjne to zabawka, która rozwija dziecięcą wyobraźnię, myślenie przestrzenne i logiczne oraz uczy podstawowych zasad mechaniki, fizyki i matematyki. Dzieci mogą odwzorowywać konstrukcje pokazane w instrukcjach lub projektować własne budowle - to twórcze zabawy, które nigdy się nie nudzą.

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 720590
  • Producent Korbo
  • Wiek Dla przedszkolaków (+4 lata)
  • Wymiary opakowania 72x39x17 cm
  • Symbol R.1433
  • EAN 5906395455430
  • Ilość elementów 420

Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani użytkownicy, którzy dokonali zakupu mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto