The wishlist name can't be left blank

Cry Pets Piesek u weterynarza 010-09993 Giochi Prezios

Dostępny
Indeks
747744
Twój rabat 2% (2,34 zł)
Cena
Cena 144,75 zł 147,09 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 125,45 zł
- +

Opis

Cry Pets Piesek u weterynarza 010-09993 Giochi Prezios

 

Dane produktu:

Emotion Pets to wyjątkowe maskotki, płaczące prawdziwymi łzami! Zadaniem dzieci, podczas zabawy w weterynarza jest opieka nad nimi. One czekają na wspólną zabawę!

Pluszak jest wykonany z wysokiej jakości pluszu, dzięki czemu dziecko będzie chętnie go przytulać.

Zabawa w dom, włączając w to odgrywanie różnego rodzaju ról jest nie tylko sposobem na nudę - ma ona dla dzieci ogromne znaczenie w kontekście ich rozwoju. Rozwija kreatywność dzięki odtwarzaniu różnego rodzaju scenariuszy napędzanych dziecięcą wyobraźnią.

Tego typu zabawa jest również istotnym elementem w duchu edukacji montesoriańskiej, co pozwala na włączenie dzieci w domowy cykl obowiązków już od najmłodszych lat.

Dzieci od najmłodszych lat przyglądają się zachowaniom dorosłych i starają się je naśladować. Dzięki temu nabywają wiedzę społeczną, która pomaga zrozumieć zasady w danej grupie społecznej. Zabawa z Emotion pozwala na zajmowanie się pluszakiem, który wymaga opieki.

Dzieci mogą używać różnego rodzaju akcesoriów by ukoić płacz swojej ulubionej zabawki lub zdiagnozować chorobę. Ta forma zabawy może również pomóc w oswojeniu się dziecka z wizytami u lekarza, których dzieci często się boją.

Do zestawu dołączona jest butelka do karmienia, a po posiłku oczka pieska napełnią się łzami! Aby uruchomić funkcję płaczu należy nacisnąć na lewą łapkę – po jej naciśnięciu z oczu maskotki zaczną płynąć łzy. Zestaw zawiera pojedynczego Emotion Pets i butelkę

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 747744
  • Producent Giochi Prezios
  • Wiek Dla najmłodszych (+2 lata)
  • Wymiary opakowania 35x17x27 cm
  • Symbol 010-09993
  • EAN 8056379099932

Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani użytkownicy, którzy dokonali zakupu mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto