Opis
Bajki logopedyczne misia API, Agata Kalina, Maria Szyfter, Wydawnictwo Greg, 2020
Dane produktu:
Miś API nauczy Wasze dzieci poprawnie mówić!
Kto to jest miś API? To najlepszy przyjaciel każdego dziecka, niesforny i pocieszny łobuziak, który przeżywa liczne przygody ze swoimi przyjaciółmi.
Ten wesoły towarzysz każdej bajki pomoże dziecku wytrenować narządy artykulacyjne, wyćwiczyć wszystkie głoski tak, że niepostrzeżenie mowa dziecka stanie się poprawna.
Książka zawiera bajki dla dzieci w wieku od 2 do 4 lat, jest idealna na początek procesu nabywania mowy, jak i podczas ćwiczenia kolejno pojawiających się głosek.
W środku znajduje się mnóstwo ćwiczeń, zadań, dialogów z misiem, zabaw ruchowych i propozycji dodatkowych aktywności, które pomogą dziecku opanować daną głoskę lub poprawić wymowę.
Dodatkowo autorki podpowiadają, kiedy warto wybrać się do specjalisty.
W tej pięknie ilustrowanej książce znajduje się pacynka misia API, gotowa do zabawy. Polecamy wszystkim rodzicom, logopedom, terapeutom!
Wypychana, kartonowa pacynka misia API gratis!
Galeria






Szczegóły
- Indeks 728940
- Kraj produkcji Polska
-
Wydawnictwo
GREG
- Kraj pochodzenia produktu Polska
- Autor Agata Kalina, Maria Szyfter
-
Wiek
Dla najmłodszych (+2 lata)
- EAN 9788375179521
- Ilustracje Artur Gulewicz
- Ilość stron 64
- Rok wydania 2020
- Oprawa twarda
- Wymiary 17,5x25 cm