The wishlist name can't be left blank

Coding Express 45025 Lego Education Duplo

Niedostępny
Indeks
720176
Cena
Cena 1 499,90 zł

Opis

Coding Express 45025 Lego Education Duplo

 

Dane produktu:

Spraw, by Twój pociąg się zatrzymał, zatrzymał, zmienił kierunek, wydał dźwięk klaksonu i nie tylko!

Biorąc pod uwagę znajomość pociągu i łącząc go z nowymi klockami akcji, wcześni uczniowie nauczą się poprzez zabawę na temat sekwencjonowania, zapętlania, kodowania warunkowego oraz przyczyny i skutku, umieszczając nowe cegły akcji na torze pociągu.

Każdy klocek tworzy konkretną akcję, która pozwala uczniom przetestować i przeprojektować sposoby rozwiązywania problemów i pracować razem, aby doprowadzić ich pociąg do miejsca przeznaczenia.

Lekcje dla Coding Express zostały opracowane w oparciu o Krajowe Stowarzyszenie na rzecz Edukacji Młodych Dzieci (NAEYC), ramy wczesnego uczenia się 21st Century (P21) oraz wytyczne ramowe dotyczące wczesnego uczenia się na podstawie Head Start i umożliwią małym dzieciom nauczenie się wczesnych umiejętności kodowania podczas przygotowywania rozwijać się w XXI wieku.

Bezpłatna aplikacja opcjonalna łączy zabawę fizyczną z interwencją cyfrową i została zaprojektowana w celu zwiększenia doświadczenia. Po wprowadzeniu aplikacji 4 różne aktywności tematyczne zmieniają sposób, w jaki zachowują się cegły akcji, zmieniając efekt w pociągu.

Rozwiązanie zawiera kompilację przewodnika dla nauczycieli, która zawiera 8 lekcji online: 4 lekcje korzystają z zestawu fizycznego, a 4 lekcje korzystają z aplikacji cyfrowej. Przewodnik dla nauczyciela zawiera również 8 krótkich samouczków wideo online, które pomogą Ci w pełni wykorzystać rozwiązanie.

Lekcje zostały opracowane przy użyciu wytycznych naukowych, matematycznych i technologicznych opracowanych przez Krajowe Stowarzyszenie na rzecz Edukacji Młodych Dzieci (NAEYC), ramy wczesnego uczenia się w XXI wieku (P21) oraz ramy wczesnego uczenia się na poziomie Head Start.

Dołączono bezpłatną opcjonalną aplikację na urządzenia z systemem iOS i Android, która zapewnia 4 zajęcia tematyczne: podróże, postacie, muzykę i matematykę - tworząc wspólne i interaktywne wrażenia dla wczesnych uczniów.

Kluczowe umiejętności:

- tworzenie sekwencji, pętli i instrukcji warunkowych

- realizowanie pomysłów z wykorzystaniem elementów cyfrowych

- kompetencje językowe i literackie

- współpraca

- rozwiązywanie problemów i krytyczne myślenie.

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 720176
  • Producent Lego
  • Wiek Dla najmłodszych (+2 lata)
  • Symbol 45025
  • EAN 5702016877731
  • Ilość elementów 234

Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani użytkownicy, którzy dokonali zakupu mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto