The wishlist name can't be left blank

Gra logiczna Skato Genialny dzieciak 118345 Askato

Dostępny
Indeks
751225
Twój rabat 19% (11,05 zł)
Cena
Cena 45,75 zł 56,80 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 56,80 zł
- +

Opis

Gra logiczna Skato Genialny dzieciak 118345 Askato

 

Dane produktu:

Gra polega na ułożeniu przez graczy swoich pionków na planszy w taki sposób, aby pionki tego samego koloru, które przylegają do siebie chociaż jednym bokiem, utworzyły jak największą powierzchnię. Każdemu z graczy przypisany jest jeden kolor pionków.

Grę rozpoczyna jeden z graczy ustawiając swój pionek w dowolnym miejscu na planszy, a następnie drugi gracz dokłada swój pionek tak, aby jednym bokiem sąsiadował z pierwszym pionkiem przeciwnika.

Potem gracze ustawiają swoje pionki naprzemiennie aż do zapełnienia całej planszy, starając się zbudować jak największe pole sąsiadujących pionków własnego koloru.

Podczas układania pionków zachowujemy zasadę, że dokładany pionek musi graniczyć minimum jednym bokiem z dowolnym pionkiem znajdującym się już na planszy.

Nieprawidłowym jest ruch polegający na dołożeniu pionka stykającego się z innym pionkiem tylko rogiem.

Dopuszczalne jest układanie kilku niepołączonych ze sobą pól, ale do końcowej punktacji wliczają się tylko te pola, które składają się z minimum 5 pionków.

Grę kończy się po zapełnieniu wszystkich pól na planszy i ułożeniu wszystkich pionków. Uwaga: ułożenie w trakcie gry przez któregokolwiek z graczy ciągu 5 pionków w poziomie lub w pionie kończy grę jego zwycięstwem. 

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 751225
  • EAN 6901440118345
  • Symbol 118345
  • Producent Askato
  • Wiek Dla przedszkolaków (+6 lat)
  • Wymiary produktu 25x6,5x25 cm

Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani użytkownicy, którzy dokonali zakupu mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto