The wishlist name can't be left blank

Zgaduj-zgadula Zagadki obrazkowe Kapitan Nauka

Autor: Monika Sobkowiak
Rozwijają wyobraźnię dziecka!
Dostępny
Indeks
730402
Twój rabat 15% (2,64 zł)
Cena
Cena 15,15 zł 17,79 zł
- +

Opis

Zgaduj-zgadula Zagadki obrazkowe Kapitan Nauka

 

Dane produktu:

Zagadki obrazkowe Zgaduj-zgadula to zbiór kreatywnych i wesołych zadań dla przedszkolaków. Rozwiązywanie zagadek pozytywnie wpłynie na rozwój intelektualny dziecka, rozbudzi jego wyobraźnię, ciekawość świata i poszerzy wiedzę ogólną. Wszystkie zagadki zostały opracowane przez nauczyciela i neurologopedę. Wykonywanie prostych poleceń rozwinie spostrzegawczość i koncentrację najmłodszych oraz poprawi zdolność logicznego myślenia.

Zgaduj-zgadula to blisko 100 zabaw, takich jak: odnajdywanie różnic, wskazywanie elementów, wyszukiwanie podobieństw i różnic czy porównywanie wielkości. Na każdej stronie znajdują się po dwa zadania, a na odwrocie odpowiedzi do nich, dzięki czemu można szybko sprawdzić poprawność wykonania polecenia.

Zagadki pełne są kolorowych i angażujących uwagę ilustracji Ewy Brzozowskiej, które przykują wzrok maluszka i sprawią, że zabawa będzie jeszcze ciekawsza. Zagadki obrazkowe to połączenie rozwoju umiejętności z zabawą, która urozmaici wspólne spędzanie wolnego czasu. Poręczny format umożliwia zabawę w domu, na spacerze i podczas podróży.

 

Przykłady zadań:

- Połącz skarpety w pary

- Znajdź trzy różnice pomiędzy piratami

- Ile kawałków pizzy zostało?

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 730402
  • Producent Kapitan Nauka
  • Autor Monika Sobkowiak
  • Wiek Dla przedszkolaków (+3 lata)
  • EAN 9788366404724
  • Rok wydania 2020

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Zgaduj-zgadula Zagadki obrazkowe Kapitan Nauka