The wishlist name can't be left blank

Zestaw kreatywny Stempelki Rycerze J07798 Janod

Dostępny
Indeks
725040
Cena
Cena 99,00 zł
- +

Opis

Zestaw kreatywny Stempelki Rycerze J07798 Janod

 

Dane produktu:

Zestaw kreatywny Stempelki Rycerze francuskiej marki JANOD zawiera 30 poręcznych stempelków o różnych kształtach i wielkości, z grafikami średniowiecznego świata rycerzy: smoków, broni (jak np. miecze, tarcza), konia i pięciu postaci rycerzy, które można złożyć z trzech części: głowy w hełmie, oraz górnej i dolnej część ciała w zbroi). Z ich pomocą można tworzyć niepowtarzalne kompozycje, a odbite obrazki można dodatkowo pokolorować.

Stempelki wykonane są z przyjemniej w dotyku sprężystej pianki i gumowej powierzchni, na której umieszczony jest obrazek do odciskania.

W komplecie znajduje się też poduszeczka z czarnym tuszem.

Stemplowanie to dla dziecka wiele długich chwil angażującej i uspokajającej zabawy.

Zestaw zaprojektowano we Francji.

Zapakowany jest w estetyczne kartonowe pudełko z okienkiem.

Idealnie nadaje się na prezent.

 

Zabawka rozwija:

- precyzję chwytu

- umiejętność projektowania

- wyobraźnię, pomysłowość i kreatywność

 

Zestawy kreatywne z linii ART&CRAFT podzielone są na 3 kategorie: stempelki, zestawy kreatywne i zeszyty kreatywne – każda z nich odpowiada potrzebom poznawczym i manualnym dziecka na kolejnych etapach rozwoju i dostosowana jest do wieku małego twórcy.

 

Zestawy artystyczne marki Janod to zbiór kreatywnych zadań do samodzielnego wykonania przez dziecko, które wspaniale kształtują koordynację ręka-oko, poprawiają sprawność manualną, pobudzają wyobraźnię i uczą koncentracji. To doskonały pomysł na zabawę dla dzieci, które lubią tworzyć – składać, kleić, malować czy rysować. Mali artyści będą na pewno bardzo dumni ze swoich dzieł.

 

Janod od 1970 roku niezmiennie projektuje zabawki, łączące innowacyjność z francuskim designem i najwyższą jakością. Unikalne produkty Janod tworzone są z drewna i innych solidnych, trwałych materiałów, a przede wszystkim – z dziecięcych marzeń!

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 725040
  • Producent Janod
  • Wiek Dla przedszkolaków (+3 lata)
  • Wymiary opakowania 25x14x5 cm
  • EAN 3700217377984
  • Wymiary produktu 8,5x8,5x1,2 cm
  • Rok wydania 2020
  • Ilość elementów 31

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Zestaw kreatywny Stempelki Rycerze J07798 Janod