The wishlist name can't be left blank

Zestaw kreatywny Przeplatanka 3D String art Zwierzęta J07912 Janod

Niedostępny
Indeks
729982
Cena
Cena 99,00 zł

Opis

Zestaw kreatywny Przeplatanka 3D String art Zwierzęta J07912 Janod

 

Dane produktu:

Zestaw kreatywny String Art Zwierzęta francuskiej marki JANOD zawiera 5 plansz z grubej pianki z grafikami zwierząt: duża drafika niedźwiedzia, oraz 4 mniejsze obrazki wilka, słonia, żółwia i motyla, 800 gwoździków, które należy wbić/wcisnąć w zaznaczone na planszach punkty, 10 kolorowych motków muliny oraz narzędzie, ułatwiające wbijanie gwoździków i przeplatanie muliny wokół nich, zgodnie z załączoną szczegółową instrukcją.

String art to bardzo ciekawa technika nawlekania kolorowych nici między punktami, tworzących abstrakcyjne geometryczne wzory.

Jest to praca przestrzenna, a jej efekty są zachwycające.

Powstaną w ten sposób niebanalne sznurkowe obrazy. Przelatanie, czy już samo wbijanie drobnych gwoździków, to dla dziecka długie godziny angażującej i jednocześnie uspokajającej zabawy, a gotowe dzieła staną się powodem do dumy i wspaniałym elementem dekoracyjnym dziecięcego pokoju.

Zestaw zaprojektowano we Francji we współpracy z francuską grupą mediową i wydawniczą Hachette.

Zapakowany jest w stylowe kartonowe pudełko.

Idealnie nadaje się na prezent.

 

Kreatywne zestawy z linii ART&CRAFT podzielone są na 3 kategorie: stempelki, zestawy kreatywne i zeszyty kreatywne – każda z nich odpowiada potrzebom poznawczym i manualnym dziecka na kolejnych etapach rozwoju i dostosowana jest do wieku małego twórcy.

Zestawy artystyczne marki Janod to zbiór kreatywnych zadań do samodzielnego wykonania przez dziecko, które wspaniale kształtują koordynację ręka-oko, poprawiają sprawność manualną, pobudzają wyobraźnię i uczą koncentracji. To doskonały pomysł na zabawę dla dzieci, które lubią tworzyć – składać, kleić, malować czy rysować. Mali artyści będą na pewno bardzo dumni ze swoich dzieł.

 

Zabawka rozwija:

- umiejętność budowania i projektowania

- wyobraźnię, pomysłowość i kreatywność

 

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 729982
  • Producent Janod
  • Wiek Dla dzieci z klas I-III (+8 lat)
  • Wymiary opakowania 26x4,5x26 cm
  • Symbol J07912
  • EAN 3700217379124
  • Wymiary obrazka 12x12x1 cm - pozostałe obrazki
  • Ilość elementów 17

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Zestaw kreatywny Przeplatanka 3D String art Zwierzęta J07912 Janod