The wishlist name can't be left blank

Zestaw kreatywny Papierowe rakiety z wyrzutnią J07988 Janod

Dostępny
Indeks
745482
Cena
Cena 39,00 zł
- +

Opis

Zestaw kreatywny Papierowe rakiety z wyrzutnią J07988 Janod

 

Dane produktu:

Zestaw kreatywny Papierowe rakiety z wyrzutnią francuskiej marki JANOD pozwoli stworzyć łącznie 10 rakiet kosmicznych.

W jego skład wchodzi 10 arkuszy z wstępnie wyciętymi częściami, z których należy złożyć rakiety 3D. Na arkuszach nadrukowane są nie tylko wzory, ale też ich piloci i pasażerowie, np. ufoludki. W komplecie znajduje się też arkusz do złożenia w stanowisko startowe – wyrzutnię oraz gumka, którą trzeba przy nim zamocować.

Na stanowisku umieszcza się wybraną rakietę, wraz z nim napręża się gumkę jak w łuku, a po jej puszczeniu – rakieta zostaje wystrzelona i leci w kosmos.

Tworzenie zabawek z papieru to długie godziny angażującej i jednocześnie uspokajającej, wyciszającej aktywności, a zabawa gotową flotą to emocjonująca rozrywka dla kilkorga dzieci, a nawet dorosłych.

Do zestawu dołączona jest szczegółowa instrukcja.

Zestaw zaprojektowano we Francji we współpracy z francuską grupą mediową i wydawniczą Hachette oraz francuskim artystą Guillaume'em Dupont. Zapakowany jest w stylową kartonową saszetkę z haczykiem. Idealnie nadaje się na prezent.

Zestawy kreatywne z linii ART&CRAFT podzielone są na 3 kategorie: stempelki, zestawy kreatywne i zeszyty kreatywne – każda z nich odpowiada potrzebom poznawczym i manualnym dziecka na kolejnych etapach rozwoju i dostosowana jest do wieku małego twórcy.

Zestawy artystyczne marki Janod to zbiór kreatywnych zadań do samodzielnego wykonania przez dziecko, które wspaniale kształtują koordynację ręka-oko, poprawiają sprawność manualną, pobudzają wyobraźnię i uczą koncentracji. To doskonały pomysł na zabawę dla dzieci, które lubią tworzyć – składać, kleić, malować czy rysować. Mali artyści będą na pewno bardzo dumni ze swoich dzieł.

 

Zabawka rozwija:

- umiejętność budowania i projektowania

- wyobraźnię, pomysłowość i kreatywność

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 745482
  • Producent Janod
  • Wiek Dla dzieci z klas I-III (+7 lat)
  • Wymiary opakowania 22x0,1x26 cm
  • Symbol J07988
  • EAN 3700217379889

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Zestaw kreatywny Papierowe rakiety z wyrzutnią J07988 Janod