The wishlist name can't be left blank

Zestaw kreatywny Mozaika Pojazdy J07900 Janod

Dostępny
Indeks
739463
Cena
Cena 83,00 zł
- +

Opis

Zestaw kreatywny Mozaika Pojazdy J07900 Janod

 

Dane produktu:

Zestaw kreatywny Mozaika Pojazdy francuskiej marki JANOD zawiera 5 kartonowych plansz-obrazków, które przedstawiają kolejno: piętrowy autobus, koparkę, lokomotywę, helikopter oraz statek. Do ilustracji tych można – zarówno w sugerowanych miejscach, jak i dowolnie – przyklejać dołączone do zestawu sporych rozmiarów piankowe naklejki w różnych geometrycznych kształtach, tj. kwadratowe, okrągłe i trójkątne (ponad 400 sztuk!) oraz w 10 różnych kolorach (każdy na osobnym arkuszu), w tym 3 z efektem połysku. Naklejanie to dla dziecka długie godziny angażującej i jednocześnie uspokajającej, wyciszającej zabawy, a gotowe obrazki staną się wspaniałym elementem dekoracyjnym dziecięcego pokoju.

 

Zabawka rozwija:

- umiejętność budowania i projektowania

- wyobraźnię, pomysłowość i kreatywność

 

Zestaw zaprojektowano we Francji we współpracy z francuską grupą mediową i wydawniczą Hachette.

Zapakowany jest w stylowe kartonowe pudełko.

Idealnie nadaje się na prezent.

 

Kreatywne zestawy z linii ART&CRAFT podzielone są na 3 kategorie: stempelki, zestawy kreatywne i zeszyty kreatywne – każda z nich odpowiada potrzebom poznawczym i manualnym dziecka na kolejnych etapach rozwoju i dostosowana jest do wieku małego twórcy.

Zestawy artystyczne marki Janod to zbiór kreatywnych zadań do samodzielnego wykonania przez dziecko, które wspaniale kształtują koordynację ręka-oko, poprawiają sprawność manualną, pobudzają wyobraźnię i uczą koncentracji. To doskonały pomysł na zabawę dla dzieci, które lubią tworzyć – składać, kleić, malować czy rysować. Mali artyści będą na pewno bardzo dumni ze swoich dzieł.

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 739463
  • Producent Janod
  • Wiek Dla przedszkolaków (+3 lata)
  • Wymiary opakowania 26x2x26 cm
  • EAN 3700217379001
  • Wymiary obrazka 21x25 cm

Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto