The wishlist name can't be left blank

Zestaw kreatywny do zdrapywania Zwierzęce mandale J07892 Janod

Dostępny
Indeks
728181
Cena
Cena 37,00 zł
- +

Opis

Zestaw kreatywny do zdrapywania Zwierzęce mandale J07892 Janod

 

Dane produktu:

Zestaw kreatywny Do zdrapywania Zwierzęce mandale francuskiej marki JANOD zawiera 5 plansz z solidnego kartonu, przedstawiających pełne drobnych detali mandale z motywami zwierzęcymi i roślinnymi.

Obrazki są pokryte jednobarwną warstwą wierzchnią z konturami elementów, które ukazują się stopniowo w efekcie jej zdrapywania.

Do zestawu dołączony jest plastikowy patyczek.

Zdrapywanie to dla dziecka długie godziny angażującej i jednocześnie uspokajającej, wyciszającej zabawy, a gotowe dzieła mogą stać się wspaniałą dekoracją dziecięcego pokoju. 

Zestaw zaprojektowano we Francji we współpracy z francuską grupą mediową i wydawniczą Hachette.

Zapakowany jest w stylowe kartonowe pudełko.

Idealnie nadaje się na prezent.

Kreatywne zestawy z linii ART&CRAFT podzielone są na 3 kategorie: stempelki, zestawy kreatywne i zeszyty kreatywne – każda z nich odpowiada potrzebom poznawczym i manualnym dziecka na kolejnych etapach rozwoju i dostosowana jest do wieku małego twórcy.

Zestawy artystyczne marki Janod to zbiór kreatywnych zadań do samodzielnego wykonania przez dziecko, które wspaniale kształtują koordynację ręka-oko, poprawiają sprawność manualną, pobudzają wyobraźnię i uczą koncentracji. To doskonały pomysł na zabawę dla dzieci, które lubią tworzyć – składać, kleić, malować czy rysować. Mali artyści będą na pewno bardzo dumni ze swoich dzieł.

Wymiary obrazka: 21 x 24,5 cm

Zabawka rozwija:

- precyzję

- umiejętność budowania i projektowania

- wyobraźnię, pomysłowość i kreatywność.


Janod od 1970 roku niezmiennie projektuje zabawki, łączące innowacyjność z francuskim designem i najwyższą jakością. Unikalne produkty Janod tworzone są z drewna i innych solidnych, trwałych materiałów, a przede wszystkim – z dziecięcych marzeń! Janod – JUST PLAY

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 728181
  • Producent Janod
  • Wiek Dla dzieci z klas I-III (+7 lat)
  • Wymiary opakowania 22x26x0,5 cm
  • Symbol J07892
  • EAN 3700217378929
  • Ilość elementów 6

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Zestaw kreatywny do zdrapywania Zwierzęce mandale J07892 Janod