The wishlist name can't be left blank

Zestaw Fru Blu Maszyna do robienia baniek DKF9771 TM Toys

Niedostępny
Indeks
744426
Twój rabat 10% (7,30 zł)
Cena
Cena 65,50 zł 72,80 zł

Opis

Zestaw Fru Blu Maszyna do robienia baniek DKF9771 TM Toys

 

Dane produktu:

Fru Blu Maszyna do baniek – gdy chcesz zrobić setki baniek jednocześnie

Maszyna stojąca, przeznaczona do automatycznego wykonywania baniek mydlanych jest niezawodna w każdej sytuacji. Dzięki kilku poruszającym się aplikatorom powstają bańki o zróżnicowanej wielkości, ciężarze oraz długości unoszenia się w powietrzu. Doskonała zabawa możliwa jest w plenerze, gdy pogoda dopisuje słoneczną aurą, a delikatny wiatr unosi powstałe bańki wysoko ponad głowami.

Maszyna do robienia baniek mydlanych i płyn

Dostępna w ramach serii produktów do robienia baniek mydlanych Fru Blu maszyna pozwala na wykonanie wielu baniek bez wysiłku. Wystarczy wlać płyn do wnętrza maszyny, przypominającej okular łodzi podwodnej i uruchomić urządzenia. Maszyna samodzielnie wytworzy setki baniek. Świetnie sprawdzi się podczas codziennej zabawy oraz wyjątkowych okazji, spędzanych w gronie najbliższych.

 

Opakowanie zawiera:

- urządzenie do robienia baniek mydlanych,

- płyn do robienia baniek mydlanych (0,5l),

- wysokiej klasy elementy, gwarantujące niezawodność.

 

Jakość

Maszyna do robienia baniek powstała ze starannie dobranych komponentów, aby nie tylko zachwycać jakością, ale i trwałością. Dzięki wysokiej jakości elementom maszyna do baniek będzie działała niezawodnie na co dzień.

Bezpieczeństwo

Zabawka przeznaczona jest dla dzieci od lat 3 i odpowiada wysokim wymaganiom użytkowników. Stabilna, bezpieczna maszyna posiada certyfikaty, potwierdzające bezpieczeństwo zastosowania. Najlepiej używać na zewnątrz pomieszczeń.

Wygląd

Granatowo-zielona maszyna do baniek z fioletowymi detalami, to ponadczasowo modna zabawka, utrzymana w stylu marynarskim. Nawiązująca wyglądem do peryskopu okrętu podwodnego stanie się ulubioną zabawką dziecka. Kompaktowa maszyna nie zajmuje zbyt wiele miejsca, można zabrać ją na piknik.

Zabawa bańkami mydlanymi

Robienie baniek to prawdziwa frajda, a łapanie tych, powstałych w ogromnej ilości to nieograniczona radość dla dziecka. Wraz z przyjaciółmi lub rodzeństwem dziecko powyżej trzech lat będzie zachwycone tym, że bańki tworzą się same.

 

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 744426
  • Producent TM Toys
  • Wiek Dla przedszkolaków (+3 lata)
  • Symbol DKF9771
  • EAN 5908273097718

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Zestaw Fru Blu Maszyna do robienia baniek DKF9771 TM Toys