The wishlist name can't be left blank

Zestaw francuskich przekąsek deska serów i wędlin J06597 Janod

Dostępny
Indeks
748757
Cena
Cena 135,00 zł
- +

Opis

Zestaw francuskich przekąsek deska serów i wędlin J06597 Janod

 

Dane produktu:

Drewniany zestaw przekąsek francuskiej marki JANOD sprawi mnóstwo radości każdemu dziecku.

Pozwoli mu bezpiecznie uczestniczyć razem z rodzicem w codziennych kuchennych czynnościach, poznawać kulinarne tradycje i rozwijać pasję gotowania.

W skład 20-elementowego zestawu wchodzą: spora tacka-obrus z solidnego kartonu ze wzorem w modną kratkę, drewniana deska do krojenia oraz nóż i typowe francuskie przysmaki, czyli spory kawałek sera Comte, okrągły ser Camembert z 3 odkrojonymi trójkątami, 3 filcowe plastry sera Ementaler z dziurami, 3 kromki pełnoziarnistego chleba tostowego i 2 chlebowe paluszki z ziarnami oraz tzw. sucha kiełbasa z 3 odkrojonymi plasterkami.

 

Zabawka rozwija:

- umiejętność współpracy i dzielenia się

- wyobraźnię, pomysłowość i kreatywność

 

Większość elementów wykonana została z drewna FSC (pozyskanego z lasów zarządzanych w zrównoważony sposób) i pomalowana bezpiecznymi dla dzieci farbami. Stanowią świetne uzupełnienie każdej dziecięcej kuchni.

Zabawka zaprojektowana we Francji. Idealnie nadaje się prezent.

 

Akcesoria do zabawy w gotowanie marki JANOD wiernie odwzorowują swoje „dorosłe” odpowiedniki, wielkością dostosowane są jednak do dziecięcych rączek. Są bezpieczne i idealnie nadają się do uwielbianej przez dzieci „zabawy w dom”. Zostały starannie wykonane, mają przyjemny, ciekawy design, który rozwija poczucie estetyki, a ponadto rozwijają kreatywność i motorykę małej dłoni. Odtwarzanie sytuacji znanych z obserwacji pozytywnie wpływa również na wszechstronny rozwój dziecka, w tym kontakt z rówieśnikami i rozwiązywanie problemów.

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 748757
  • Producent Janod
  • Wiek Dla przedszkolaków (+3 lata)
  • Wymiary opakowania 24x22x12 cm
  • Symbol J06597
  • EAN 3700217365974

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Zestaw francuskich przekąsek deska serów i wędlin J06597 Janod