The wishlist name can't be left blank

Zestaw artystyczny Mozaika Konie i jednorożce J07957 Janod

Dostępny
Indeks
745471
Cena
Cena 49,00 zł
- +

Opis

Zestaw artystyczny Mozaika Konie i jednorożce J07957 Janod

 

Dane produktu:

Zestaw kreatywny Mozaika Konie i jednorożce francuskiej marki JANOD zawiera 3 plansze-obrazki z tymi uroczymi zwierzętami i ich przyjaciółkami. Do ilustracji tych można – zarówno w sugerowanych miejscach, jak i dowolnie – przyklejać dołączone do zestawu piankowe naklejki w różnych kolorach. Naklejanie to dla dziecka długie godziny angażującej i jednocześnie uspokajającej, wyciszającej zabawy, a gotowe obrazki staną się wspaniałym elementem dekoracyjnym dziecięcego pokoju.

Zestaw zaprojektowano we Francji we współpracy z francuską grupą mediową i wydawniczą Hachette. Zapakowany jest w stylowe kartonowe pudełko. Idealnie nadaje się na prezent.

Kreatywne zestawy z linii ART&CRAFT podzielone są na 3 kategorie: stempelki, zestawy kreatywne i zeszyty kreatywne – każda z nich odpowiada potrzebom poznawczym i manualnym dziecka na kolejnych etapach rozwoju i dostosowana jest do wieku małego twórcy.

Zestawy artystyczne marki Janod to zbiór kreatywnych zadań do samodzielnego wykonania przez dziecko, które wspaniale kształtują koordynację ręka-oko, poprawiają sprawność manualną, pobudzają wyobraźnię i uczą koncentracji. To doskonały pomysł na zabawę dla dzieci, które lubią tworzyć – składać, kleić, malować czy rysować. Mali artyści będą na pewno bardzo dumni ze swoich dzieł.

 

Zabawka rozwija:

- umiejętność budowania i projektowania

- wyobraźnię, pomysłowość i kreatywność

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 745471
  • Producent Janod
  • Wiek Dla przedszkolaków (+5 lat)
  • Wymiary opakowania 22x26x2 cm
  • Symbol J07957
  • EAN 3700217379575
  • Wymiary obrazka 12x21 cm

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Zestaw artystyczny Mozaika Konie i jednorożce J07957 Janod