The wishlist name can't be left blank

Zagadki obrazkowe - Zabawy logiczne 6-9 lat Kapitan Nauka

Dostępny
Indeks
717785
Twój rabat 10% (1,50 zł)
Cena
Cena 13,99 zł 15,49 zł
- +

Opis

Zagadki obrazkowe - Zabawy logiczne 6-9 lat Kapitan Nauka

 

Dane produktu:

Zagadki obrazkowe Zabawy logiczne to wyjątkowa propozycja na wspólne spędzenie czasu dla Ciebie i Twojego dziecka. 97 różnorodnych zagadek uczy logicznego myślenia i wyciągania wniosków, ćwiczy koncentrację i wprowadza w świat matematyki, a dodatkowo stanowi świetną zabawę!

Kolorowa książeczka
Książeczka edukacyjna została opracowana specjalnie dla dzieci w wieku 6-9 lat przez psychologów dziecięcych specjalizujących się we wspomaganiu rozwoju małych dzieci. Po jednej stronie każdej karty książeczki znajdują się zagadki z kolorowymi ilustracjami, po drugiej – odpowiedzi. Dzięki temu dziecko może samodzielnie sprawdzić rozwiązanie. 

97 ciekawych zagadek o różnym stopniu trudności
Rozwiązywanie zagadek to wspaniała rozrywka dla najmłodszych, ponieważ wbudza ich ciekawość i daje mnóstwo radości, a przy tym wspomaga ich rozwój. Zawarte w zagadkach informacje rozbudzają w dziecku ciekawość świata i chęć zdobywania wiedzy, a także trenują kompetencje niezbędne do samodzielnej nauki w szkole. Zagadki są zróżnicowane pod względem poziomu od prostszych po trudniejsze. Zabawne ilustracje i urozmaicone zadania nie pozwalają dzieciom się nudzić.

Dzięki wygodnemu formatowi Zagadki obrazkowe Zabawy logiczne sprawdzą się w każdych okolicznościach – w domu, w podróży, na spacerze, w poczekalni. 

Autorzy Natalia i Krzysztof Minge są doświadczonymi psychologami dziecięcymi zajmującymi się tematyką wczesnego rozwoju intelektualnego. 

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 717785
  • Producent Kapitan Nauka
  • Wiek Dla przedszkolaków (+6 lat)
  • EAN 9788377886328
  • Rok wydania 2015

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Zagadki obrazkowe - Zabawy logiczne 6-9 lat Kapitan Nauka