Zagadki obrazkowe Łamigłówki 3-5 lat Kapitan Nauka

Dostępny
Indeks
717783
Twój rabat 10% (1,51 zł)
Cena
Cena 13,99 zł 15,50 zł
- +

Opis

Zagadki obrazkowe Łamigłówki 3-5 lat Kapitan Nauka

 

Dane produktu:

Zagadki obrazkowe Łamigłówki to wyjątkowa propozycja na wspólne spędzenie czasu dla Ciebie i Twojego dziecka. 

102 różnorodne zagadki rozwijają myślenie logiczne i umiejętność kojarzenia, ćwiczą koncentrację i spostrzegawczość, a przede wszystkim stanowią świetną zabawę!

Kolorowa książeczka

Książeczka edukacyjna została opracowana specjalnie dla dzieci w wieku 3-5 lat przez przez psychologów dziecięcych specjalizujących się we wspomaganiu rozwoju małych dzieci. Po jednej stronie każdej karty książeczki znajdują się zagadki z kolorowymi ilustracjami, po drugiej – odpowiedzi. Dzięki temu dziecko może samodzielnie sprawdzić rozwiązanie. 

102 ciekawe zagadki o różnym stopniu trudności

Rozwiązywanie zagadek to wspaniała rozrywka dla najmłodszych, ponieważ wzbudza ich ciekawość i daje mnóstwo radości, a przy tym wspomaga ich rozwój. Łamigłówki poprzez zabawę wzbogacają wiedzę ogólną dziecka, wprowadzają pojęcia dotyczące czasu, liczb, wielkości i kierunków. Zagadki są zróżnicowane pod względem poziomu od prostszych po trudniejsze. Zabawne ilustracje i urozmaicone zadania nie pozwalają dzieciom się nudzić.

Dzięki wygodnemu formatowi Zagadki obrazkowe Łamigłówki sprawdzą się w każdych okolicznościach – w domu, w podróży, na spacerze, w poczekalni. 

Autorzy Natalia i Krzysztof Minge są doświadczonymi psychologami dziecięcymi zajmującymi się tematyką wczesnego rozwoju intelektualnego. 

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 717783
  • Producent Kapitan Nauka
  • Wiek Dla przedszkolaków (+3 lata)
  • EAN 9788377886304

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Zagadki obrazkowe Łamigłówki 3-5 lat Kapitan Nauka