Zagadki obrazkowe - Koncentracja 6-9 lat Kapitan Nauka

Niedostępny
Indeks
717786
Twój rabat 10% (1,51 zł)
Cena
Cena 13,99 zł 15,50 zł

Opis

Zagadki obrazkowe - Koncentracja 6-9 lat Kapitan Nauka

 

 

Dane produktu:

Zagadki obrazkowe Koncentracja to wyjątkowa propozycja na wspólne spędzenie czasu dla Ciebie i Twojego dziecka. 104 różnorodne zagadki ćwiczą koncentrację i spostrzegawczość, uczą selekcjonowania informacji i rozbudzają ciekawość świata, a dodatkowo stanowią świetną zabawę!

Kolorowa książeczka
Książeczka edukacyjna została opracowana specjalnie dla dzieci w wieku 6-9 lat przez psychologów dziecięcych specjalizujących się we wspomaganiu rozwoju małych dzieci. Po jednej stronie każdej karty książeczki znajdują się zagadki z kolorowymi ilustracjami, po drugiej – odpowiedzi. Dzięki temu dziecko może samodzielnie sprawdzić rozwiązanie. 

104 ciekawe zagadki o różnym stopniu trudności
Rozwiązywanie zagadek to wspaniała rozrywka dla najmłodszych, ponieważ wbudza ich ciekawość i daje mnóstwo radości, a przy tym wspomaga ich rozwój. Zawarte w zagadkach informacje rozbudzają w dziecku ciekawość świata i chęć zdobywania wiedzy. Zagadki są zróżnicowane pod względem poziomu od prostszych po trudniejsze. Zabawne ilustracje i urozmaicone zadania nie pozwalają dzieciom się nudzić.

Dzięki wygodnemu formatowi Zagadki obrazkowe Koncentracja sprawdzą się w każdych okolicznościach – w domu, w podróży, na spacerze, w poczekalni. 

O merytoryczną zawartość zagadek zadbała autorka, Magdalena Trepczyńska, która jest doświadczonym psychologiem prowadzącym warsztaty z koncentracji dla dzieci. 

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 717786
  • Producent Kapitan Nauka
  • Wiek Dla przedszkolaków (+6 lat)
  • EAN 9788377886373

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Zagadki obrazkowe - Koncentracja 6-9 lat Kapitan Nauka