The wishlist name can't be left blank

Young Learners 1+2+3: Wszystkie poziomy. Kurs języka angielskiego dla dzieci w wieku 7-12 lat

Niedostępny
Indeks
720883
Cena
Cena 299,90 zł

Opis

Young Learners 1+2+3: Wszystkie poziomy. Kurs języka angielskiego dla dzieci w wieku 7-12 lat


Dane produktu:

Young Learners 1+2+3: Wszystkie poziomy w nowej edycji z dostępem do platformy online SuperMemo.com to komplet 3 kursów dla dzieci: Young Learners 1: Start with English, Young Learners 2: Move with English i Young Learners 3: Fly with English. Kursy umożliwiają naukę języka angielskiego od podstaw i przygotowanie do egzaminu Cambridge English: YLE na poziomach Starters, Movers i Flyers.

Kursy SuperMemo z serii Young Learners stanowią doskonałe uzupełnienie edukacji szkolnej, a jednocześnie dostarczają dziecku atrakcyjny materiał do samodzielnej nauki w domu. Interaktywne animowane ćwiczenia, dialogi i nagrania brytyjskich lektorów sprawią, że nauka angielskiego stanie się dla dziecka świetną zabawą!


Efekty nauki:

- Twoje dziecko pozna i zapamięta trwale 550 angielskich słówek

- Przyswoi sobie naturalną angielską wymowę, co zaowocuje w przyszłości większą łatwością w nauce języka

- Ciekawość dziecka i jego wyobraźnia zostaną pobudzone w nowy, inspirujący sposób

- Zapewnisz dziecku zabawę, która nigdy się nie nudzi

- Metoda SuperMemo zadba o to, aby Twoje dziecko nauczyło się słówek szybko i zapamiętało je na zawsze

- Dzięki stylistyce dostosowanej do potrzeb najmłodszych Twoje dziecko polubi naukę angielskiego bardziej niż kiedykolwiek wcześniej!

Gramatyka i słownictwo nauczane w programie odpowiadają wymaganiom międzynarodowego certyfikatu Cambridge English: Young Learners na poziomach Starters, Movers i Flyers, wydawanego przez Uniwersytet Cambridge.

Pakiet zawiera:

- Kurs multimedialny do nauki około 550 słów angielskich, dostępny w aplikacjach SuperMemo.com dla systemów Android, iOS i Windows PC, zawierający 45 interaktywnych plansz i ponad 2 tysiące ćwiczeń, utrwalających podstawy języka angielskiego

- Nagrania MP3, 110 minut nagrań w wykonaniu brytyjskich lektorów, do osłuchiwania się ze słownictwem i wymową, np. podczas zabawy czy jazdy samochodem, oraz do sekcji Listening i Speaking w egzaminie próbnym

- Próbne egzaminy YLE, na każdym z 3 poziomów, odwzorowujące oryginalne testy Cambridge YLE

- Książka w wersji elektronicznej, do samodzielnego wydrukowania.


Jak korzystać?

Aby otrzymać dostęp do kursu, załóż Twojemu dziecku konto w serwisie SuperMemo.com i zrealizuj kod, który znajdziesz w zakładce “Kody SuperMemo.com”. Wystarczy, że zrobisz to raz, a kurs będzie dostępny na koncie bez żadnych ograniczeń czasowych w dowolnej aplikacji SuperMemo.com.

Aby Twoje dziecko mogło zacząć się uczyć, pobierz aplikacje na urządzenia, na których dziecko będzie korzystać z kursu. Na stronie Aplikacje SuperMemo.com znajdziesz aplikacje na urządzenia mobilne z Androidem i iOS oraz na komputer PC z systemem Windows.

W wybranej aplikacji zaloguj się na konto i pobierz na urządzenie kurs. Od teraz możliwa jest już nauka bez dostępu do internetu, a postępy Twojego dziecka są synchronizowane z innymi platformami, kiedy urządzenie ma połączenie z internetem.

Twoje dziecko może także uczyć się przez internet, bo ma dostęp do kursu także w serwisie SuperMemo.com bez żadnych ograniczeń czasowych.


Wymagania sprzętu:

- PC: Windows® 7 SP1 PL/EN, Windows® 8 PL/EN, Windows® 10 PL/EN, 2 GB RAM, ekran 1024 x 768, 650 MB miejsca na dysku, .NET Framework v4.6.

- Android: smartfon lub tablet z systemem operacyjnym Android 5.0 lub nowszym (aplikacja SuperMemo.com do pobrania w sklepie Google Play)

- iOS: iPhone/iPad z systemem operacyjnym iOS 8 lub nowszym (aplikacja SuperMemo do pobrania w sklepie App Store)

- Do pobrania kursu i jego aktywacji wymagane jest połączenie z internetem. W trakcie rozwoju aplikacji wymagania mogą ulec zmianie. Aktualne wymagania dostępne są na stronie SuperMemo.com/apps.

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 720883
  • Producent SuperMemo World
  • Wiek Dla dzieci z klas I-III (+7 lat)

Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani użytkownicy, którzy dokonali zakupu mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto