The wishlist name can't be left blank

Witaj w Hidden Side 70427 Lego Hidden Side

Niedostępny
Indeks
724945
Twój rabat 23% (23,36 zł)
Cena
Cena 78,25 zł 101,61 zł

Opis

Witaj w Hidden Side 70427 Lego Hidden Side

 

Dane produktu:

Fani wirtualnej rzeczywistości i gier wideo pokochają niesamowity świat LEGO® Hidden Side, gdzie rzeczywistość cyfrowa i materialna przenikają się, tworząc rzeczywistość rozszerzoną (AR) i pozwalając na zabawę w trybie dla jednego lub wielu graczy.

W zestawie 70427 Witaj w Hidden Side tradycyjna, nieskrępowana zabawa klockami LEGO łączy się z aplikacją, umożliwiając dzieciom polowanie na duchy.

W tej zabawce interakcja z fizycznym modelem znajduje odbicie w cyfrowym świecie.

Cyfrowa, interaktywna zabawka konstrukcyjna dla dzieci Model nawiedzonego metra oglądany na ekranie smartfona z bezpłatną aplikacją LEGO AR zabierze dzieci do ukrytego, nadprzyrodzonego świata.

Dzieciaki będą mogły same lub z przyjaciółmi zapolować na duchy, zmierzyć się z potężną Lady E lub zająć się odkrywaniem i rozwiązywaniem zagadek. Zestaw zawiera cztery minifigurki, więc jest też okazja do wymyślania zabaw w odgrywanie ról!

Witaj w Hidden Side Świat LEGO Hidden Side mieści się w fikcyjnym miasteczku Newbury, którego budynki i mieszkańców opanowały duchy.

Aplikacja do rzeczywistości rozszerzonej jest stale wzbogacana o coraz to nową zawartość, duchy i wyjątkowe wydarzenia.

 

Cechy produktu:

- Ten zestaw konstrukcyjny LEGO® Hidden Side stanowi połączenie swobodnej, kreatywnej zabawy klockami LEGO z aplikacją, która pozwala dzieciom bawić się pojedynczo lub w grupie w rzeczywistości rozszerzonej. W sam raz dla dzieci w wieku od 7 lat.

- Co jest w pudełku? Cyfrowy, interaktywny model nawiedzonego metra LEGO® Hidden Side z niezwykłymi funkcjami i detalami, a do tego minifigurki łowcy duchów Jacka oraz Axela Chopsa, Scrimpera i Waylona, którzy zostali opętani przez duchy.

- Model nawiedzonego metra oglądany na ekranie urządzenia z bezpłatną aplikacją LEGO® Hidden Side AR zabierze dzieci do niesamowitego cyfrowego świata. Dzieci mogą w nim polować na duchy, rozwiązywać zagadki i zmierzyć się z najpotężniejszym duchem, Lady E.

- Gotowy model LEGO® 70427 Witaj w Hidden Side ma ok. 17 cm wysokości, 22 cm szerokości i 13 cm głębokości.

- Zabawka konstrukcyjna bez baterii. Aplikacja Hidden Side AR jest zgodna z wybranymi urządzeniami z systemem iOS i Android. Zgodność urządzenia możesz sprawdzić na stronie LEGO.pl/devicecheck. Przed połączeniem się z siecią dzieci powinny zapytać rodziców o zgodę.

- Proste instrukcje ułatwiają i przyspieszają budowanie, dzięki czemu dzieci mogą poczuć radość z samodzielnego ukończenia modelu i od razu ruszać do pomysłowej zabawy.

- Klocki LEGO® spełniają najwyższe standardy branżowe, dzięki czemu zachowują jednolitą formę, są ze sobą zgodne i można je za każdym razem z łatwością połączyć i rozdzielić — i tak jest niezmiennie od 1958 roku.

- Wszystkie elementy LEGO® przechodzą rygorystyczne testy, dzięki czemu mamy pewność, że każdy zestaw spełnia najwyższe globalne standardy bezpieczeństwa i jakości.

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 724945
  • Producent Lego
  • Wiek Dla dzieci z klas I-III (+7 lat)
  • Symbol 70427
  • EAN 5702016616088
  • Rok wydania 2020
  • Ilość elementów 189

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Witaj w Hidden Side 70427 Lego Hidden Side