Winnetou. Lektura z opracowaniem

Autor: Karol May
Karol May
Dostępny
Indeks
722077
Twój rabat 9% (1,60 zł)
Cena
Cena 17,10 zł 18,70 zł
- +

Opis

Winnetou. Lektura z opracowaniem, Karol May, Wydawnictwo Greg

 

Dane produktu:

Wydanie z opracowaniem i streszczeniem. Przedstawiamy znaną na całym świecie powieść przygodową Karola Maya Winnetou - teraz dostępną w wydaniu zawierającym wszystkie trzy tomy i pełen tekst powieści, bez skrótów i zmian.

Książka opisuje przygody dzielnego Indianina Winnetou oraz jego przyjaciela Old Shatterhanda na Dzikim Zachodzie. Jest tu wszystko, co niezbędne w takiej powieści - spiski, niebezpieczeństwa, pościgi, pojedynki i walki, bandyci i bohaterowie, tajemnica, zdrada, miłość i przyjaźń. Przygoda goni przygodę, a tempo akcji nie pozwala się nudzić.

Książka zawiera szczegółowe opracowanie, przygotowane we współpracy z najlepszymi nauczycielami, zawierające wszystkie treści wymagane na lekcjach oraz odpowiedzi na pytania najczęściej pojawiające się w testach i na klasówkach.

 

Wydanie Winnetou kompletne bez skrótów i cięć w treści. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - „pewniak na teście”, czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na klasówkach. Zawiera bardzo szczegółowe streszczenie oraz drugie skrócone, ułatwiające szybkie przygotowanie się przed lekcją. Opracowanie zawiera plan wydarzeń, wnikliwie wyjaśnioną problematykę oraz szerokie charakterystyki bohaterów.

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 722077
  • Wydawnictwo GREG
  • Autor Karol May
  • EAN 9788375178081
  • Ilość stron 884
  • Oprawa miękka
  • Wymiary 14,5x20,5 cm

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Winnetou. Lektura z opracowaniem