The wishlist name can't be left blank

Wielka księga supermocy

Autor: Rocio Bonilla
Isern Susanna, Bonilla Rocio
Niedostępny
Indeks
727624
Twój rabat 10% (2,80 zł)
Cena
Cena 26,10 zł 28,90 zł

Opis

Wielka księga supermocy, Isern Susanna, Bonilla Rocio, Wydawnictwo Mamania

 

Dane produktu:

Taniec lub czytanie, poczucie humoru lub kreatywność, zwinność lub matematyka. Wszyscy mamy niesamowite moce. Sprawiają, że jesteśmy wyjątkowi i niepowtarzalni. A jaka jest twoja supermoc?

"Wielka księga supermocy" to inspirujący zbiór pięknie ilustrowanych talentów, które pozwolą zastanowić się dziecku nad własną tożsamością, kompetencjami oraz umiejętnościami, które chciałoby rozwijać. Susanna Isern jest pisarką, psycholożką i mamą trójki dzieci. Wiosną 2011 r. ujrzała światło dzienne jej pierwsza ilustrowana książka. Od tamtej pory opublikowała ponad trzydzieści książek dla dzieci. Większość została przetłumaczona i opublikowana w piętnastu krajach.

Autorka jest dwukrotną laureatką prestiżowej Moonbeam Children's Books Awards. Obecnie łączy pasję do pisania z psychologią. Kieruje gabinetem lekarskim Aula Dédalo de Santander i jest profesorem na Europejskim Uniwersytecie Atlantyckim. Rocio Bonilla ukończyła Wydział Sztuk Pięknych na Uniwersytecie w Barcelonie, ma uprawnienia pedagogiczne oraz studiowała ilustrację u Ignasiego Blancha i Rogera Olmosa. W 2015 r. zdobyła nagrodę hiszpańskiego Ministerstwa Kultury i Edukacji za najlepszą książkę.

Książkę polecają: Polskie Towarzystwo Biblioterapeutyczne, Wychowanie z Szacunku, Fundacja Kosmos dla Dziewczynek, Fundacja Zaczytani.org

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 727624
  • Wydawnictwo Mamania
  • Cena 28,90 zł
  • Autor Rocio Bonilla
  • EAN 9788366329829
  • Oprawa twarda

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Wielka księga supermocy