Układanka sensoryczna Uczę się przez dotyk Biedronka J05317 Janod

Dostępny
Indeks
723702
Cena
Cena 139,00 zł
- +

Opis

Układanka sensoryczna Uczę się przez dotyk Biedronka J05317 Janod

 

Dane produktu:

Drewniana układanka sensoryczna Uczę się przez dotyk Biedronka francuskiej marki JANOD to piękna i oryginalna zabawka kreatywna.

Zestaw składa się z drewnianej podstawy, która ma kształt biedronki z rozłożonymi skrzydełkami.

Na tych skrzydełkach oraz tułowiu znajdują się kropki – zagłębienia (w sumie jest ich 10) w różnych kolorach, w których należy umieścić odpowiednie klocki.

Kolorowe wypełnienia klocków wykonane zostały z różnych materiałów o zróżnicowanej strukturze, m.in. korka, sztruksu czy też silikonu, tworzącego wzorki, które stymulują rozwój zmysłu dotyku u dziecka.

Zabawka wspomaga rozwój sensoryczny, uczy kolorów, pomaga również w nauce koncentracji i spostrzegawczości.

Układanka została zaprojektowana we Francji. Zapakowana jest w estetyczne kartonowe pudełko. Idealnie nadaje się na prezent.

Zabawki edukacyjne marki Janod wyróżniają niebanalne rozwiązania, bardzo dobra jakość materiałów i precyzyjne wykonanie.

Podczas beztroskiej zabawy, rozwijają zmysły dziecka i wspomagają jego rozwój dzięki mnogości funkcji, zapewniają mu kontakt z estetycznymi materiałami i designem.

Dzięki przypisaniu do odpowiedniej kategorii wiekowej, służą ćwiczeniu adekwatnych na danym etapie umiejętności, jak motoryka dłoni, kojarzenie kształtów i kolorów czy nauka chodzenia.

Zabawka rozwija:

- małą motorykę

- poznawanie empiryczne.

 

Janod od 1970 roku niezmiennie projektuje zabawki, łączące innowacyjność z francuskim designem i najwyższą jakością. Unikalne produkty Janod tworzone są z drewna i innych solidnych, trwałych materiałów, a przede wszystkim – z dziecięcych marzeń!

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 723702
  • Producent Janod
  • Wiek Dla najmłodszych (+18 mies.)
  • Wymiary opakowania 26,5x4,5x25 cm
  • Symbol J05317
  • EAN 3700217353179
  • Wymiary produktu 26x22,5x3 cm
  • Ilość elementów 10

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Układanka sensoryczna Uczę się przez dotyk Biedronka J05317 Janod