The wishlist name can't be left blank

Układanka pierwsza drewniana mozaika J08277 Janod

Niedostępny
Indeks
748761
Cena
Cena 109,00 zł

Opis

Układanka pierwsza drewniana mozaika J08277 Janod

 

Dane produktu:

Moja pierwsza mozaika francuskiej marki JANOD to kreatywna zabawka dla kilkulatka, który uczy się rozróżniać i dopasowywać kolory oraz trenuje chwyt i tzw. małą motorykę.

Zestaw składa się z 6 plansz z grubego kartonu z wyciętymi otworami, w których należy umieszczać okrągłe drewniane elementy w kolorze zgodnym z tłem w danym miejscu na ilustracji.

Obrazki mają uniwersalne kolory i tematykę (ciekawe miejsca i zwierzęta, np. tukan w dżungli, słoń na sawannie, niedźwiedź w górach itp.), które przyciągną uwagę dziecka, niezależnie od płci.

W komplecie jest 38 okrągłych klocków o średnicy 3,6 cm.

 

Zabawka rozwija:

- chwyt i małą motorykę

- rozróżnianie kolorów

- zmysł wzroku

 

Zabawka zaprojektowana została we Francji. Zapakowana jest w estetyczne kartonowe pudełko. Idealnie nadaje się na prezent.

 

Zabawki edukacyjne marki Janod wyróżniają niebanalne rozwiązania, wysoka jakość materiałów i precyzyjne wykonanie. Podczas beztroskiej zabawy rozwijają zmysły dziecka i wspomagają jego rozwój dzięki mnogości funkcji. Dzięki przypisaniu do odpowiedniej kategorii wiekowej, służą ćwiczeniu adekwatnych na danym etapie umiejętności, jak motoryka dłoni czy kojarzenie kształtów i kolorów.

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 748761
  • Producent Janod
  • Wiek Dla najmłodszych (+2 lata)
  • Wymiary opakowania 29x20x5,5 cm
  • Symbol J08277
  • EAN 3700217382773

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Układanka pierwsza drewniana mozaika J08277 Janod