Układanka Czytam i układam słowa Kapitan Nauka

Nauka czytania przez zabawę!
Dostępny
Indeks
722352
Twój rabat 15% (4,90 zł)
Cena
Cena 27,85 zł 32,75 zł
- +

Opis

Układanka Czytam i układam słowa Kapitan Nauka

 

Dane produktu:

Czytam i układam słowa to wyjątkowa układanka literowa, która udowadnia, że nauka czytania nie musi być trudna! Dziecko poznaje litery poprzez doświadczenie i zabawę, a dzięki prostym zasadom, od razu może rozpocząć układanie podstawowych słów.

Układanka pozytywnie wpłynie na rozwój mowy, koncentracji i motoryki małej u dziecka. To również świetne narzędzie do kształtowania poprawnego kierunku czytania od lewej do prawej.

Okiem eksperta:

Kapitalna układanka, która pozwala dziecku samodzielnie odkryć, że nauka czytania to zabawa w komponowanie słów za pomocą umownych znaków graficznych.

Monika Biaduń – pedagog, recenzent merytoryczny publikacji edukacyjnych dla dzieci.

Układanka literowa Czytam i układam słowa polega na wyszukiwaniu i dopasowywaniu obrazków z nazwami zwierząt, ale to nie koniec atrakcji! Najmłodsi mogą również uruchomić swoją kreatywność i samodzielnie łączyć litery tworząc dowolne wyrazy.

Ilustracje Joanny Gwis to zbiór różnorodnych zwierząt przedstawionych na kolorowych grafikach. Wystarczy spojrzeć na lamy z pudełka, aby przekonać się, ile radości czeka na maluchy podczas zabawy!

W pudełku aż 60 kolorowych kafelków – do ułożenia 3- i 4-literowych nazw zwierząt z awersów i pojedyncze litery na rewersach, dzięki którym dziecko może uruchomić swoją kreatywność i dowolnie łączyć litery, tworząc nowe wyrazy.

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 722352
  • Producent Kapitan Nauka
  • Wiek Dla przedszkolaków (+4 lata)
  • EAN 5907608646690
  • Ilustracje Joanna Gwis
  • Ilość elementów 60

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Układanka Czytam i układam słowa Kapitan Nauka