The wishlist name can't be left blank

Układam i opowiadam Mój dzień 3-7 lat Kapitan Nauka

Dostępny
Indeks
748248
Twój rabat 10% (3,91 zł)
Cena
Cena 33,99 zł 37,90 zł
- +

Opis

Układam i opowiadam Mój dzień 3-7 lat Kapitan Nauka

 

Dane produktu:

Co będziesz robić jutro, w wakacje lub podczas ferii zimowych?
Stwórz swój własny plan przygód! Łącz puzzle w dowolny sposób i stwórz z nich swój plan dnia. Organizuj codzienne obowiązki, posiłki i ulubione zabawy!

Układam i opowiadam. Mój dzień to wyjątkowe puzzle dla dzieci ukazujące wydarzenia z dnia przedszkolaka. Zaspokoją ciekawość dzieci, które chcą wiedzieć, co i kiedy się wydarzy oraz mieć wpływ na swój plan dnia i tygodnia. 24 dwustronne puzzle to aż 48 scenek do dyspozycji malucha!

Zachęć dziecko do mówienia i wyrażania myśli oraz uczuć. Puzzle można łączyć w dowolnej kolejności, zmieniać bohaterów wydarzeń, a nawet pory roku. Historie mogą być pełne niespodzianek i zwrotów akcji. Układanie puzzli zachęca do opowiadania, relacjonowania wydarzeń i wyrażania uczuć. Zabawa z układankami buduje świadomość, ile czasu dziecko przeznacza na daną aktywność, odpoczynek lub posiłki. To świetny wstęp do oswojenia domowych obowiązków i przygotowania na nowe wyzwania.

Podczas zabawy dzieci zrozumieją pojęcie czasu i następstwa zdarzeń, będą mogły zdecydować również, jak ma wyglądać ich zwykły dzień lub nietypowy wyjazd, a także poćwiczyć cierpliwość w oczekiwaniu na ulubione czynności i wydarzenia.

Okiem Eksperta:

Jeśli twój przedszkolak na pytanie, jak ci minął dzień, odpowiada: „Dobrze!”, a gdy próbujesz się dowiedzieć, co robił w przedszkolu, zwykle słyszysz: „Bawiłem się” – ta układanka jest dla was! Puzzle przedstawiające codzienne aktywności pozwolą doskonalić kompetencje narracyjne dziecka oraz jego orientację w czasie. Różnorodne pomysły na zabawy z układanką będą doskonałą rozrywką dla każdego przedszkolaka. Gorąco polecam! - Monika Sobkowiak – nauczycielka edukacji przedszkolnej, neurologopeda, autorka bloga Pani Monia

Barwne ilustracje autorstwa Katarzyny Kołodziej przedstawiają scenki w realistyczny i ciekawy sposób. Puzzle zostały wykonane z grubej tektury, co gwarantuje bezpieczną zabawę oraz wytrzymałość.

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 748248
  • Producent Kapitan Nauka
  • Wiek Dla przedszkolaków (+3 lata)
  • EAN 5903699821565

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Układam i opowiadam Mój dzień 3-7 lat Kapitan Nauka