The wishlist name can't be left blank

Trzej muszkieterowie. Lektura z opracowaniem

Autor: Aleksander Dumas
Aleksander Dumas
Dostępny
Indeks
722076
Twój rabat 44% (7,80 zł)
Cena
Cena 9,95 zł 17,75 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 17,75 zł
- +

Produkty, które mogą Cię zainteresować

Opis

Trzej muszkieterowie. Lektura z opracowaniem, Aleksander Dumas, Wydawnictwo Greg

 

Dane produktu:

Trzej muszkieterowie to jedna z najsławniejszych powieści historycznych doskonałego francuskiego pisarza, Aleksandra Dumasa. Książka zawiera pełen tekst powieści, bez skrótów i zmian. Opowiada historię czterech przyjaciół, którzy z narażeniem życia ratują honor ukochanej królowej, potem zaś walczą ze śmiertelnie niebezpieczną kobietą-szpiegiem. Wszystko to na tle wydarzeń historycznych i z udziałem historycznych postaci, przedstawionych przez autora jak żywe. Ciekawi bohaterowie, wartka akcja, niespodziewane sytuacje - od tej książki nie można się oderwać.

Książka zawiera szczegółowe opracowanie, przygotowane we współpracy z najlepszymi nauczycielami, zawierające wszystkie treści wymagane na lekcjach oraz odpowiedzi na pytania najczęściej pojawiające się w testach i na klasówkach.

 

Wydanie Trzech muszkieterów kompletne bez skrótów i cięć w treści. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - „pewniak na teście”, czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na klasówkach. Zawiera bardzo szczegółowe streszczenie oraz drugie skrócone, ułatwiające szybkie przygotowanie się przed lekcją. Opracowanie zawiera plan wydarzeń, wnikliwie wyjaśnioną problematykę oraz szerokie charakterystyki bohaterów.

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 722076
  • Wydawnictwo GREG
  • Autor Aleksander Dumas
  • EAN 9788375177596
  • Ilustracje Łukasz Ciaciuch
  • Ilość stron 464
  • Oprawa miękka
  • Wymiary 14,5x20,5 cm

Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani użytkownicy, którzy dokonali zakupu mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto