Trujące bagno Wigglera 71383 Lego Super Mario

Dostępny
Indeks
735274
Twój rabat 22% (45,81 zł)
Cena
Cena 162,29 zł 208,10 zł
- +

Opis

Trujące bagno Wigglera 71383 Lego Super Mario

 

Dane produktu:

Rozbuduj swój zestaw startowy LEGO® Super Mario™ o zestaw rozszerzający z mnóstwem akcji i Bąbelkową Dżunglą, w której czeka Wiggler!

Rozpraw się z nim, aby odkryć tajemniczy most, tylko uważaj na Goombę, który schował się pod spodem!

Zatrutego bagna unikniesz dzięki obrotowej platformie i tratwie.

Później poszukaj bloku supergwiazdy, który da Ci niesamowitą moc do walki z Koopą Paratroopą i gotowe — to już koniec wspaniałej podróży!

 

Cechy produktu:

- Zestaw z trującą Bąbelkową Dżunglą to dla małych budowniczych okazja do wymyślania rozmaitych wyzwań, które mogą dodać do poziomu startowego LEGO® Super Mario™ dzięki zestawowi rozszerzającemu Trujące bagno Wigglera (71383).

- W zestawie figurki LEGO® kultowych wrogów Super Mario™ — Wiggler, Goomba i Koopa Paratroopa, by LEGO® Mario™ miał z kim walczyć (figurki brak w zestawie).

- W zestawie są elementy do interakcji — platforma zjazdowa, składany most i odczepiana tratwa — a także blok supergwiazdy, który daje supermoce i dodatkowe monety.

- Liczący 374 elementy zestaw LEGO® jest uzupełnieniem zestawu startowego (71360), który jest potrzebny do interaktywnej zabawy, i będzie świetnym prezentem na święta lub urodziny dla dzieci w wieku od 7 lat.

- W podstawowej konfiguracji zestaw ma ok. 6 cm wysokości, 31 cm szerokości i 26 cm głębokości. Można go także przerabiać i łączyć z innymi zestawami LEGO® Super Mario™.

- W bezpłatnej aplikacji LEGO® Super Mario™ dzieci znajdą instrukcje, a także bezpieczne forum, na którym mogą wymieniać się pomysłami i inne funkcje. Listę urządzeń - zgodnych z systemem Android i iOS można sprawdzić na stronie LEGO.pl/devicecheck.

- Kolekcjonerskie zestawy LEGO® Super Mario™ pozwalają przenieść do realnego świata kultowego bohatera z gier Nintendo® i dają fanom niezliczone możliwości powiększania i przerabiania poziomów do zabawy solo lub w większym gronie.

- Wysokiej jakości elementy LEGO® spełniają surowe branżowe standardy, dzięki czemu są jednolite i można je z łatwością połączyć oraz rozdzielić.

- Klocki i elementy LEGO® są zrzucane, podgrzewane, zgniatane, skręcane i badane na wiele innych sposobów. Dzięki temu mamy pewność, że spełniają najsurowsze standardy bezpieczeństwa.

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 735274
  • Producent Lego
  • Wiek Dla dzieci z klas I-III (+7 lat)
  • Symbol 71383
  • EAN 5702016913262
  • Ilość elementów 374

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Trujące bagno Wigglera 71383 Lego Super Mario