Terenówka ratowników dzikich zwierząt 60301 Lego City

Dostępny
Indeks
736931
Twój rabat 20% (43,90 zł)
Cena
Cena 175,55 zł 219,45 zł
- +

Opis

Terenówka ratowników dzikich zwierząt 60301 Lego City

 

Dane produktu:

Dzięki zestawowi LEGO® City Terenówka ratowników dzikich zwierząt (60301) dzieci mogą poczuć się jak prawdziwi bohaterowie.

Zestaw zawiera ratowników dzikich zwierząt, w tym znaną z serialu LEGO City Adventures Jessicę Sharpe, a także lwicę, lwiątko i węża z jajem.

W komplecie są też rzeczna sceneria, skuter wodny i terenówka z napędem na cztery koła. Ekscytujące przygody gwarantowane!

 

Zestawy LEGO 4+ to dla dzieci, ich znajomych i rodziny gwarancja wielu godzin zabawy.

Każdy zestaw zawiera proste instrukcje budowania i klocek startowy, aby młodzi konstruktorzy łatwiej poradzili sobie z budowaniem.

Dodatkowo zestawy dają dostęp do funkcji Instructions PLUS, którą można znaleźć w aplikacji LEGO Building Instructions.

To interaktywny poradnik budowania, który pozwala przybliżać, obracać i wizualizować modele, dzięki czemu każde dziecko poradzi sobie z budowaniem zestawów LEGO.

 

Zestawy LEGO City z dzikimi zwierzętami są pełne dobrze znanych zwierząt, realistycznych scenerii, odlotowych pojazdów i inspirujących postaci.

Zachęcają dzieci do kreatywnej, wzorowanej na prawdziwych wydarzeniach zabawy w odgrywanie ról.

 

Cechy produktu:

- Zestaw LEGO® City Terenówka ratowników dzikich zwierząt (60301) to doskonała pozycja dla dzieci w wieku od 4 lat, które lubią zwierzęta i kreatywną zabawę, a także dla fanów serialu LEGO City Adventures.

- W pudełku znajduje się wszystko, czego dzieci potrzebują do zbudowania terenówki z napędem na cztery koła, skutera wodnego i scenerii imitującej sawannę, a także minifigurki Jessiki Sharpe, strażnika i badacza oraz figurki lwicy, lwiątka i węża.

- Dzieci mogą aktywować funkcję zapadania się mostu, używać wyciągarki zamontowanej w terenówce i wymyślać realistyczne historie z udziałem dzikich zwierząt i Jessiki Sharpe — postaci znanej z serialu LEGO® City Adventures.

- Ten zestaw to doskonały pomysł na prezent na urodziny lub inną okazję. Gwarantuje dzieciom w wieku od 4 lat wiele godzin zabawy i można go połączyć z innymi zestawami LEGO® City zawierającymi dzikie zwierzęta, by przygód było jeszcze więcej.

- Terenówka ratowników dzikich zwierząt po zbudowaniu ma ok. 6 cm wysokości, 14 cm długości i 7 cm szerokości.

- Zestaw zawiera akcesoria LEGO®, m.in. jajo węża, chwytak na węże, dwie skrzynie, lornetkę, krótkofalówkę, aparat, kości, butelkę, kiełbaskę i szczotkę do włosów.

- Ten zestaw LEGO® 4+ zawiera drukowane instrukcje oraz instrukcje w postaci cyfrowej, a także klocek startowy, więc nawet początkujący konstruktorzy mogą poczuć dumę z samodzielnego złożenia zabawki LEGO!

- Zestawy LEGO® City z dzikimi zwierzętami pomagają dzieciom zwiększać pewność siebie oraz rozwijać kluczowe umiejętności podczas odgrywania ekscytujących historii i scenek inspirowanych rzeczywistością.

- Elementy zestawów LEGO® City spełniają rygorystyczne standardy branżowe, dzięki czemu zawsze do siebie pasują i można je z łatwością połączyć i rozdzielić.

- Każdy klocek LEGO® przechodzi gruntowne testy, dzięki którym mamy pewność, że zestawy odpowiadają rygorystycznym światowym wymogom bezpieczeństwa.

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 736931
  • EAN 5702016911923
  • Producent Lego
  • Wiek Dla przedszkolaków (+4 lata)

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Terenówka ratowników dzikich zwierząt 60301 Lego City