The wishlist name can't be left blank

Teraz egzamin ósmoklasisty. Matematyka. Repetytorium

Autor: Jerzy Janowicz
Jerzy Janowicz
Dostępny
Indeks
727420
Twój rabat 12% (4,00 zł)
Cena
Cena 29,60 zł 33,60 zł
- +

Opis

Teraz egzamin ósmoklasisty. Matematyka. Repetytorium, Jerzy Janowicz, Wydawnictwo Nowa Era

 

Dane produktu:

Nowe Wydanie Repetytorium "Teraz egzamin ósmoklasisty. Matematyka" pomoże uczniowi skutecznie przygotować się do egzaminu ósmoklasisty z matematyki.

Nowe Wydanie zostało zweryfikowane po pierwszym egzaminie ósmoklasisty i wzbogacone o zadania egzaminacyjne.

 

- Zawiera praktyczne informacje o egzaminie z matematyki, m.in. kiedy się odbywa, ile trwa, co można i czego nie wolno zabrać ze sobą na egzamin, ilu i jakich zadań można się spodziewać.

- Ułatwia przypomnienie i uporządkowanie niezbędnej wiedzy teoretycznej dzięki małym porcjom informacji teoretycznych, ujętych często w schematy, które ułatwiają zapamiętywanie.

- Umożliwia wyćwiczenie kluczowych umiejętności dzięki wielu rozwiązanym przykładom i odpowiadającym im ćwiczeniom do samodzielnego wykonania.

- Zapewnia intensywny trening zadaniowy dzięki bogatemu i różnorodnemu zbiorowi zadań egzaminacyjnych otwartych i zamkniętych.

- Zawiera zadania zaprezentowane przez Centralną Komisję Egzaminacyjną, dzięki czemu zwraca uwagę na najbardziej reprezentatywne przykładowe zadania egzaminacyjne.

- Pozwala samodzielnie przeprowadzić próbny egzamin dzięki dwóm przykładowym arkuszom egzaminacyjnym podsumowującym całość powtórzenia

- Umożliwia systematyczną pracę w domu lub w szkole – przejrzysta struktura publikacji pozwala rozłożyć przygotowania na etapy.

- Zawiera przydatne informacje matematyczne w formie plakatowej, które zwracają uwagę na wybrane reguły i prawidłowości matematyczne.

- Zawiera odpowiedzi i rozwiązania do wszystkich zadań, które pozwalają samodzielnie zweryfikować rozwiązania i ocenić stopień własnego przygotowania do egzaminu.

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 727420
  • Wydawnictwo Nowa Era
  • Autor Jerzy Janowicz
  • Seria Teraz egzamin
  • EAN 9788326736926
  • Ilość stron 208
  • Rok wydania 2019
  • Oprawa miękka
  • Wymiary 21x30 cm

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Teraz egzamin ósmoklasisty. Matematyka. Repetytorium