The wishlist name can't be left blank

Tego Ci nie powiedziałam

Autor: Kelly Rimmer
Kelly Rimmer
Dostępny
Indeks
728448
Twój rabat 12% (4,30 zł)
Cena
Cena 31,40 zł 35,70 zł
- +

Opis

Tego Ci nie powiedziałam, Kelly Rimmer, Wydawnictwo Znak Horyzont, 2020

 

Dane produktu:

Jest rok 1942. W Europie szaleje wojna. Na skraju syberyjskiego obozu młoda kobieta składa przysięgę ślubną. Ta decyzja zaważy na jej przyszłości, a kłamstwo leżące u jej podstaw wyjdzie na jaw dopiero w kolejnym stuleciu.

Czasy współczesne, Stany Zjednoczone. Ukochana babcia Alice Hanna trafia do szpitala. Dziewczyna odnajduje w jej domu ukryte pamiątki z dawnego życia: podniszczone zdjęcie młodego mężczyzny, skórzane buciki i list. Sparaliżowana staruszka prosi wnuczkę, by ta pojechała do jej ojczyzny – Polski – i odnalazła ukochanego. Tam Alice zaczyna odkrywać bolesną prawdę, którą jej babcia rozpaczliwie ukrywała przez całe życie.

Gładko przeskakując pomiędzy dwoma płaszczyznami czasowymi – okresem okupacji oraz współczesnością – Kelly Rimmer tworzy opowieść pełną emocji. Z przeplatających się losów dwóch kobiet wyłania się historia wytrwałości, lojalności, miłości i honoru. Autorka uświadamia nam, jak niszczycielskie mogą być skutki przemilczania prawdy… i że czasem musi upłynąć całe życie, zanim zdobędziemy się na odwagę, by pójść za głosem serca.

Inspirująca powieść o nadziei i miłości zdolnej do pokonania wszelkich przeciwności.

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 728448
  • Wydawnictwo Znak Horyzont
  • Cena 35,70 zł
  • Autor Kelly Rimmer
  • EAN 9788324056743
  • Oprawa miękka

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Tego Ci nie powiedziałam