Tajemnice Gryzmołkowa. Duch z fabryki krówek Kapitan Nauka

Autor: David O'Connell
David O'Connell
Dostępny
Indeks
725847
Twój rabat 17% (3,87 zł)
Cena
Cena 18,50 zł 22,37 zł
- +

Opis

Tajemnice Gryzmołkowa. Duch z fabryki krówek, Kapitan Nauka

 

Dane produktu:

"Któż lepiej poprowadzi fabrykę czekolady niż dziecko? Dzieci rozumieją krówki i czekoladę znacznie lepiej niż dorośli. Jednak to wielka odpowiedzialność."

Archie McKarmelek odziedziczył fortunę, wielki dom i fabrykę krówek. A potem żył długo i szczęśliwie… Nie tak szybko! Bo oprócz spadku, stryjeczny dziadek Archibald zostawił chłopcu list z zapowiedzią zadań do wykonania. Jakby tego było mało, w tym samym czasie ginie tajemniczy składnik, bez którego nie jest możliwa produkcja najlepszych krówek. I to wszystko na głowie Archiego!

Życie nie jest kolorowe jak guma balonowa czy żelki. W Gryzmołkowie coś się dzieje… Coś podejrzanego, nadnaturalnego i bardziej złowieszczego niż znalezienie szprotki w torcie urodzinowym. Jeśli chłopiec nie rozwiąże zagadek, fabryka zostanie zamknięta, a jego słodka przyszłość rozpłynie się jak kulka czekoladowych lodów w trzydziestostopniowym upale.

Tajemnice Gryzmołkowa. Duch z fabryki krówek to bajeczna opowieść dla wszystkich wielbicieli fantastycznych przygód. Pełna smakowitych tajemnic, przeciwności losu, skomplikowanych wskazówek, dziwnych stworzeń, wrogich krewnych i niekończących się ilości słodyczy! Archie i jego przyjaciele: Fliss, Billy i piesek Sorbet mają sporo do zrobienia. Czy wspólnymi siłami uda im się rozwikłać zagadki i odnaleźć lokalizację tajemniczego składnika?


Spodziewaj się tego, co niespodziewane!


David O'Connell – pisarz i ilustrator książek dla dzieci. Pisze również dla innych ilustratorów i ilustruje dla innych pisarzy. Tworzy humorystyczne historie, komiksy i uwielbia opowieści o magii. W Tajemnicach Gryzmołkowa, autor skupił się na treści, pozwalając wyobrazić sobie wizualne elementy historii Claire Powell, która jest autorką ilustracji do serii.

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 725847
  • Producent Kapitan Nauka
  • Autor David O'Connell
  • Wiek Dla dzieci z klas I-III (+9 lat)
  • EAN 9788366237483
  • Ilustracje Claire Powell
  • Ilość stron 200

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Tajemnice Gryzmołkowa. Duch z fabryki krówek Kapitan Nauka